Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kórházba hány hálóinget és...

A kórházba hány hálóinget és pizsamát vigyek? Milyeneket?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a hálóinget. Ha abból egyet vinnék, a többi pizsama, az elegendő?
2009. jan. 26. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
minimum hármat,de jobb esetbe inkább 4 et.szerintem
2009. jan. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A lényeg, hogy elől jól ki tudd gombolni a szoptatáshoz. A kórházban elég meleg van, szóval praktikus a rövid ujjú változat mellett dönteni (még akkor is, ha a szülés utáni hormonváltozás hőhullámait nem számolja az ember).

Persze vihetsz pizsamát is, de azért érdemes meggondolni, hogy vajon kényelmes lesz-e az alsó rész le-föl huzogatása az első napokban az akkori gyakoriságot figyelembe véve.


Szép szülést kívánok!

2009. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Hálóinget vigyél, mert az kell! Én se szeretem a hálóinget, de akkor az a muszály, szüléskor is, ha nincs ott adnak, szülés után is abban kell lenni, mert kényelmesebb szoptatáskor is, és akkor is, ha normál szülésed lesz. (Vérezni fogsz szülés után.)
2009. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem is volt hálóingem. 4 db pizsamát vittem magammal és amikor kellett akkor meg hazahozták kimosták és visszahozták. Nekem nem szóltak hogy pizsamába voltam. Ráadásul nem is zavart a szoptatásnál. Vidd azt ami neked a legszimpatikusabb én azt mondom neked.

Volt olyan nap hogy póló és pizsama nadrágba voltam. Mert itthon is így alszok.

2009. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én szombathelyen voltam gyakorlaton, és ott az anyukáknak az első 2 napban nem is engedték, hogy a saját hálóruhájukat felvegyék, mindenki kapta naponta a szép kórházi hálóinget. A lényeg, hogy neked kényelmes legyen, bár a hálóing abból praktikusabb, hogy vérezni fogsz elég rendesen a szülés után és nem is nagyon szokták javasolni, hogy az 1. nap bugyit vegél, csak míg kisétálsz a szobából. Persze gondolom ez is kórház függő:)

Hogy őszinte legyek, én sem fogok hálóinget vinni, inkább pólót és rövidnacit:)

Boldog babavárást!

2009. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!