Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama hálóinget mikor vegyek?

Kismama hálóinget mikor vegyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Off: az meg milyen, és mire jó? Én nem vettem csak sima kigombolhatót az előzőnél.
2011. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amikor akarsz...


célszerü egyből olyat venni ami szegycsontig kigombolható hogy majd szoptatni is tudj benne akkor ne kelljen újakat venni.


szülés utánra ha veszel oda nem kell márkás mert a vér nem jön ki rendesen.

2011. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

elsőnek:

van olyan ami csak kismamakorban kényelmes

és van

szoptatós hálóing ami a babásoknak.


brendon honlapján találtok példát mindkettőre célszerü egyből gombosat v. nyithatót venni és szülés utánra feketét is ha a gyermekágyon akarjátok hordani.

2011. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sima elöl 4 gombos háloinget vettem 600ft-ért darabját.tökéletesen megfelelt.Szerintem felesleges pénkidobás
2011. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Köszi :)

Első

2011. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A "kismama" hálóingnél kizárólag a praktikumot nézd. Legyen pamut, szellős, elől gombos, könnyű és olcsó. Érdemesebb egyel nagyobb méretet venni, mint a valódi méreted, ha esetleg előbb befektetnek, elférjen a pocakod. A szülés után sem lesz egyből lapos a hasika, és kényelmesebb, ha nem ragad rád. (Azért persze, vitorlavászon nagyságú sem kell.:D)

Egyébként bármikor megveheted.

2011. márc. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kb. 7-8. hónapban vettem szoptatós hálóingeket,azokban kényelmesen elfért a pocakom.Kimondottan kismama hálóruhát nem vettem.
2011. márc. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!