Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lakiteleki babaúszásról...

Lakiteleki babaúszásról tapasztalatok, infók?

Figyelt kérdés

A védőnőnél olvastam, hogy hozzánk legközelebb ott tartanak, még csak várandós vagyok, érdekelne, hogy milyen időközönként ajánlatos eljárni, mennyi ideig tart egy "alkalom", és mennyibe kerül?

Előre is köszi!


2010. dec. 29. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
3 hónapos kortól lehet hordani, 2,5 éve kb 1500-2000 ft volt alkalmanként. Az oktató nagyon aranyos, nekem annyi bajom volt a babaúszással, hogy szerintem picit hideg volt a víz, de a baba nem fázott meg amíg jártunk.
2011. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a válaszod! A babád élvezte? Hány perc volt akkor kb. egy "foglalkozás"? Volt/van valami olyan jótékony hatása, amit tapasztaltál? (Mert a hirdető plakáton egy csomó jó dolog fel van sorolva.) Remélem nem kérdeztem hülyeséget :)

2011. jan. 12. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
1 órás volt a foglalkozás. Mi sajnos csak pár alkalommal voltunk, (költözés miatt) így a "hatásait" sajnos nem tudom, de babám azóta is imádja a vizet!
2011. jan. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!
2011. jan. 18. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!