Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20hetes kismama vagyok és...

20hetes kismama vagyok és olyan furcsa folyásom van, mint amikor ovulációm volt. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 2x, pont a 20. hét környékén.Nem tudom mi lehetett, elmúlt, azóta is minden rendben...
2010. dec. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem írt föl rá a doki hüvelykúpot. Amúgy szerintem ez természetes,csak ugye kellemetlen.
2010. dec. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Második babámat várom, 20 hetes vagyok. Most is van folyásom, előző terhességem alatt is volt. Dokim szerint természetes, amíg nem viszket, nem büdös. Minden leletem, kenetem negatív volt, most is az, de néha annyi folyásom van, mintha bepisilnék. Na aggódj, majd a következő vizsgálaton mondd el a dokinak.
2010. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is a 2.babámat várom és kedden töltöttem a 20.hetet. :) Az előzőnél is volt,de nem ilyen. Minden kúpot kipróbáltam már,SEMMI NEM HAT!
2010. dec. 29. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!