Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismama vagyok! És a...

31 hetes kismama vagyok! És a furcsa felismerés. Lassan szülünk?!

Figyelt kérdés

Ülök a gép előtt egyszál bikinibe, egy kicsit pihenek mert sokat keményedtem...Szóval ülök a fotelbe, nézem a hasam, a kis albérlő mit le nem rendez odabent; kitapintom a kis hátát...ahol a legkeményebb a hasam...! ÉS egyszercsak a felismerés (MEGINT, terhességem alatt, negyedszerre) TERHES VAGYOK! Valaki lakik odabent, él, mozog, csuklik, eszik, alszik...!

Mitől van ez?? Ti is szoktatok igy lenni? Miért "felejtjük" el néha hogy babát várunk?

Pedig veszem/vesszük neki napjában az uj kisruhákat, a kiságyat, babakocsit...járkálunk vizsgálatokra...stb! Valahogy mégis: Jön a felismerés... B@asszus ANYA LESZEK:)!!


Irjatok:)


2010. aug. 12. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hehehehe De vicces ez a kérdés... Tudod nekem már egy éves elmúlt a kisfiam, de még néha mindig rám jön a "felismerés" Úr Isten van egy gyerekem!!! Ez ilyen. Majd megszokod:D Kellemes pocakodást és könnyű szülést!
2010. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
:DDDDDD Nah ennek a felismerésnek örülök!!Legalább nem csak én vagyok így ezzel a témával:D
2010. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Oh, lesz ez így még! :)) Amikor megszületett a fiam vagy 3 hónapig fel se fogtam, hogy az enyém. Utólag viccesen hangzik, de amikor hazajöttünk a kórházból, állandóan a férjemet lökdöstem, hogy "fogd már meg légyszi, én nem merem"...Olyan vicces így visszagondolva....Szinte hihetetlen ugye, hogy 1mm-es kis sejtcsomóból ilyen szépen kifejlődik ez a kisbaba, és még jelez is?! :)
2010. aug. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez velem is megesik :)) nem tudom mi az oka,hiszen mar alig varom Ot,de neha tenyleg elfelejtem hogy itt lakik a pocakomban.Viszont ha kibujik,szerintem az lesz a furcsa es az idegen,hogy mar nincs ott senki...:S

Nyugi ok erzik,hogy szeretjuk,es tudjak hogy nagyon varjuk mar oket,es ha netan egy ici-pici idore megfeledkeznenk roluk,ok jol belenkrugnak :"Haho anya itt vagyok,nezd csak mit tudok" :)))es ilyenkor jon,hogy megegyem a kis dragamat,de addig meg van egy kicsi...

Kellemes babavarast,konnyu szulest neked!

31+4h kismami

2010. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jó a kérdés.34 hetes vagyok, már nagyon várom, hogy megérkezzen közénk.De néha figyelmeztetnem kell magam pl. amikor sietek az utcán, hogy lassítsak, mert a picinek nem biztos, hogy tetszik.Felfogtam, hogy jön, imádjuk, minden gondolatom, és egész nap mozog.Mégis, sokszor elfelejtem, hogy terhes vagyok:)) Ez érdekes!Ami megrémít néha: ha belegondolok, hogy mi leszünk a felelősek azért, hogy milyen ember lesz.ÉS egyáltalán, mindenért én vagyok a felelős.Hogy boldog lesz -e, hogy lesznek -e barátai, hogy hisztis lesz -e..stb.Mert a gyereknevelés nemcsak a babázásból áll.Nem lesz mindig aranyos kisbaba.És első gyerekünk lesz, szóval a nevelésről elképzelésem sincs.Hogy mit fog tanulni tőlem, amikor iskolába jár, és nehézségei lesznek pl. a matekkal.Le tudok majd ülni vele tanulni?Mit fog tőlem tanulni?Inkább ilyeneken agyalok.Amíg csecsemő, szerintem a legtöbb dolog ösztönösen jön az anyánál.De később mi lesz, azt nem tudom..
2010. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mintha az agyambol szedted volna ki a gondolatokat...en meztelen vagyok allandoan, mert melegem van...el teszek veszek es meglepodom mikor megfesziti magat vagy nem tudom mit csinal odabenn....olyan fantasztikus! Nekem mindig az jut eszembe, hogy milyen szerencses vagyok, hogy o van es jon. Hogy a ferjem ugy fogja hordozni a fiat mint egy zaszlot es hogy mennyire boldogga tudom tenni.
2010. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Örülök", hogy sokszor Ti is "elfelejtitek" a kis pocaklakót!

16.37 eddig viszont én még csak egyszer gondoltam erre! Akkoor is megrémültem, és most is, hogy olvastam soraid! Rémisztő, és szomorú hogy ilyen gyorsan felnőnek...LAssan már indithatjuk Őket oviba, majd 3 év múlva suliba...! És ez nagoyn ijesztő!:)

De addig biztos mi is sokat fogunk fejlődni... mind agyban, mind érzelmileg...!

Kihivás lesz majd felnevelni egy csöpp kis életet. De szerintem ez igy szép:)! Irjatok még...

2010. aug. 12. 17:21
 8/9 A kérdező kommentje:
16.47...:) bocsi:)
2010. aug. 12. 17:21
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

2 éves lesz szombaton a fiam, és van, h belém hasít, h anya vagyok:)


Gyönyörű, és megfoghatatlan, időnként nézegetem, h ez a nagyfiú volt a hasamban, együtt éltük át a szülést, jöttünk haza a kórházból, felvillannak emlékek, a szoptatás, az első mosoly, az első igazi hiszti:)


Gyönyörű, de sajna már csak egy év, és ovis lesz...

Pedig most született. Majd mikor meglesz már a babád, akkor is lesz olyan, h keresed a hasadban:)


Könnyű szülést, és boldog babázást minden kismamának:)

2010. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!