Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor hiszi el, hogy baba...

Akkor hiszi el, hogy baba lesz, ha már a karjában tarthatja? Édesanyámnak hogyan mondjam el vagy majd rájön?

Figyelt kérdés

Kismama vagyok.

Párom az előző terhességemből okulva (19 hetesen leállt a szivecskéjük) azt mondja csak akkor hiszi el, hogy baba lesz, ha már a karjában tarthatja. Ezt mindenhogyan ki is fejezi velem. Sajnos nem törődik velünk.

Édesanyám pedig ellenezné a babyt, (de még nem is tud róla), mert nagyon félt egyéb egészségügyi okok miatt. Ő a lelkemre kötötte, hogy ne, hogy teherbe essek.

Köszönöm, ha hozzánk szólsz!


2010. dec. 22. 22:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát, szegénykém, nagyon sajnállak! Próbálj meg leülni vele és megbeszélni az érzéseidet. Amúgy lehet, hogy nem mer ragaszkodni a babához, mert fél, hogy elveszíti.... Mondjuk attól veled még törődhet, de mindegy, nem is mondok semmit... Mint írtad, nem nagyon tudtok megbeszélni semmit, biztos, hogy neki akarsz babát szülni...?
2010. dec. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Gondolom csak nem meri nagyon beleélni magát a dologba, mert az előző baba elvesztése is fájdalmas lehetett számára.
2010. dec. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nekem 2 császárom volt már. 92 óta pajzsmirigy problémáim vannak, sajnos ez okozta a februári vetélést. Augusztus 24.-én volt 4 és fél órás műtétem, mert május óta bevoltam gyulladva és műtétkor is. Kivették az epehólyagomat és a májamból is + komplikáció gyomorvérzés, így van 3 kicsi és 1 nagy vágásom. Terhességem elején kiderült, hogy kiújult a 92-ben lévő autoimmun betegségem is és 3 hetesen tükrözéssel megállapították, hogy kétoldali rekesz és gyomorsérvem van. Mostanában van, hogy napi 6-8-10x is hányok.


8 hetes terhes vagyok, de már 3 hetesen tudtam, hogy az vagyok és 6 hetes sem voltam, de volt már szívhang és nagyon szépen fejlődik.


Az ikrekkel való terhességemnél párszor hánytam összesen a 19 hét alatt és nagyon könnyű volt, szinte semmi terhességi jelem nem volt.

2010. dec. 23. 12:34
 14/14 A kérdező kommentje:

Sajnos megbeszélni nem sok mindent lehet az én párommal. Anyum is azt mondta, hogy nem is Neki kellene szülni, ha majd egyszer még akarok.

Az előző baba elvesztése sem nagyon látszott rajta. Csak annyit mondogatott, hogy Neki is rossz, attól még, hogy nem mutatja ki...

2010. dec. 23. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!