Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen ki volt rosszul, és...

5 hetesen ki volt rosszul, és ki viselte jól a terhességet?

Figyelt kérdés
5+3 hetes vagyok, és tegnap jelentkezett a hányinger, ami most is elő jött amint megittam a kávét. Hányni még nem hánytam. Más tünetem nincs. Lehet valami ez ellen tenni, vagy enni valami olyat ami csökkenti? Ki hogy érzi magát?
2010. dec. 22. 11:38
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én 9 hetes vagyok és egyfolytában hányingerrel küszködök,naponta akár többször is hánynom kell,álmosabb vagyok,fájnak a cicijeim,nem bírom elviselni a fogkrémet,tusfürdőt,parfümöt,kávés cuccokat,illóolajokat,néha majd megfagyok utána meg olyan melegem van,a csípős és savanyú ételek bejönnek....hát nekem "csak" ennyi. Én a második babánkat várom, az elsőnél hasonló volt a helyzet,csak fele ennyire,sőt nem is hánytam. Ott a csokizás ment nagyon,most abszolút nem.Az első babám kislány lett, de most úgy érzem kisfiú lesz...majd meglátjuk. Boldog babavárást mindenkinek! :-)
2010. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
En nagyon rosszul voltam, hetekig non-stop emelyges , almossag,hanyinger,fejfajas,hidegrazas,mell fajdalom, szinte vegig a 13.hetig fekudtem,nem tudtam menni sehova es nem hasznalt semmi sem.Mindent kiprobaltam,amit csak lehetett, aztan a 13.heten atvaltott gyomoregesre az egesz,amire quamatelt szedek napi 1-et es elmult minden eddigi tunet. Energikusabb lettem sokkal es van ujra etvagyam :)Mostmar a babavaras oromet elvezem :)
2011. jan. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!