Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van benne igazsag hogy a...

Van benne igazsag hogy a kislanyok hamarabb megszuletnek mint a fiuk?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok de meg nincs gaz egyenlore,(de sikerult jol megfaznom azert)jol fent erzen a babomat egyenlore meg a hasam nem ereszkedik le...de dagadok foleg a kezem....De gondolom azt erzi a kismama ha mar hamarosan eljon az ido nem??Csak ugy izgulok mar meg felek is
2009. jan. 23. 19:18
 1/10 A kérdező kommentje:
*erzen---erzem*
2009. jan. 23. 19:19
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, h. a lányok hamarabb jönnek, de ez szerintem nem készpénz, bár az én lányom is 12 nappal korábban érkezett. De hallottam már túlhordást is lányok esetében.
2009. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Engem, és hugomat is anyukám két héttel túlhordott, férjem egy hónappal hamarabb jött, s barátnőm fia is két héttel hamarabb született.

35 hetes vagyok, én is meg vagyok fázva,piszok rosszul érzem magam,ezért már el is kezdtem mosni a baba ruháit, ha megszületne legyen tiszta ruhája.

Bokám akkora mint a vádlim, a kislábujjam is 3x-osa a normál állapotának, a kezem éjjelente zsibbad, a középső ujjaimat van hogy ki sem bírom egyenesíeni.

Ma volam dokinál, kérdezte hogy vannak-e már jóslóim, keményedéseim, de nálam még semmi. Jobbulást.

2009. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom 2 nappal később jött. Dagadni meg az utsó 8 hétben dagadtam rettenetesen.

Kitartás, már nincsen sok hátra!

2009. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem attól függ hanem a szülő nő lekiállapotától, a körülményektől..
2009. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én inkább úgy hallottam, h a fiúk "lustábbak", szeretik a kényelmes dolgokat. :)
2009. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Semmi köze hozzá. Csak az emberek imádnak általánosítani. Ha velük történik valami, meg a környezetükben néhány hasonló, akkor ráhúzzák ezt az általánosítást egy egész világra/nemre/nemzetiségre/népcsoportra, stb.


A nemnek, nemi hormonoknak semmi de semmi közük nincs ahhoz, hogy a baba mikor születik meg. Kérdezd meg az orvosodat, majd ő megmondja!

2009. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mind a két lányom a kiirt nap után 1 héttel érkezett, attól függ hogy mikor jön hgoy hány naposak a ciklusaid, tehát ha nem 28 napos hanem mondjuk 34 mint nekem akkor plusz 6 nap a kiirthoz hozzáadódik legalábbis nekem ez a tapasztalatom
2009. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem három lányom van az első két nappal előbb a második egy héttel később a harmadik pedig 12-nappal jött később mint kellett volna. Most fiút várok háát kíváncsi vagyok :)!

Gabi 25-hét

2009. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!Mi 4en vagyunk lanyok tesok es anyukam mind a negyunket 1 honappal vagy 2 hettel hamarabb szult!De igazatok van szerintem is hulyeseg a mondas,mert mindenki mas kivul belul lelkileg mindenhogyan:)
2009. jan. 24. 02:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!