Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik oldalon fekszenek...

Melyik oldalon fekszenek inkább a kislányok a pocakban? Bal vagy jobb?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az én lányom a jobb oldalon feküdt!
2010. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jobb oldalon van a feje, és a kis pocakja. Jelenleg a popsija van sajnos lent és a kis lábai a bal oldalon. Ez a bevált póz nála már jó ideje. Nem igazán vált testhelyzetet...

31 heteske

2010. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kislányom feje jobb oldalt lent, a lényeg fent, de inkább bal oldalra dudorodik..

34hetes

2010. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem égig fejvégű volt,jobb odalt a kis teste,és balra fent rugdlt a lbával
2010. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Második lányomat várom, az első is és ő is úgy fekszik, hogy lent balra-középen van a fejecske, aztán felfele jön a hát, és jobbra-középen fent a popsi. Mindig ott érzem rúgni (én az elsőt is) jobbra fent.
2010. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az én Kislányom is jobb oldalas volt.

Ez szülés után is látszott.

Sajnos figyelni kellett rá, mert nyomódott a kis feje, mert folyton a jobb oldalán aludt.

2010. aug. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is jobb oldalon volt. Ennek az lett a hátránya, hogy az egyik lábikója (amelyik alul volt) kötöttebben mozog. 20-40. hétig egy helyzetben volt, szerintem "elmacskásodott" neki, és idő kell, hogy azt is normálisan használja.
2010. aug. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én leányzóm is jobb oldali:) Jobbról van a kis hát, feneke és balra nyújtogatja a lábát. Nekem is fejvégű már a 23. hét. 37hkm
2010. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 nini24 ***** válasza:

Az enyém is jobb oldalas :) Balra néznek a kezei, lábai, jobb oldalon van a popsija fent, fejecskéje lent! :)

34 heteske

2010. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem jobb oldalon van a feje fent, a popsija lent , a lába balra. Keresztben fekszik és hason, az arca a hátam felé néz így sajnos egy 4D-s videón se látszott... Már kb 2 hónapja így fekszik, és a mozgásai nagyon fájnak olykor... 31 hkm
2010. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!