Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy elveszítjük a...

Lehet hogy elveszítjük a babánkat?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál, 5 hetes vagyok. Láttuk a petezsákot, de észrevett egy foltot, ami egy kis bevérzés.

Kaptam gyógyszert.

Ez mitől lehet? Megmarad a babánk?


2010. dec. 21. 20:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Sziazstok! Sajnos 30-án elvetéltem. Spontán vetélés volt nem kellett befejezni. Most kb. 24-ére nem várom. De szerintem most nem lesz semmi, mert nagyon ki vagyok lelkileg. Bocsánat, hogy leírtam a történetem, de ki kellett írnom magamból! Ez volt a legboldogabb karácsonyunk és a legszomorúbb szilveszterünk!

Szívből kívánom nektek, hogy legyen egy egészséges terhességetek és legyetek boldogok!!!


A

2011. jan. 3. 09:28
 12/15 anonim ***** válasza:
nagyon sajnalom hogy ez tortent veletek...en Karacsonykor veteltem es szerencsere nekem sem volt mutetem...ez azt jelenti hogy a kovetkezo verzes utan lehet probalkozni...mielobbi pozitiv tesztelest kivanok neked es kitartast
2011. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Neked is kitartás!

Csak azt nem tudom kezelni, hogy ne sírjak mindenen! Mit csináljak szerinted?

2011. jan. 3. 09:58
 14/15 anonim ***** válasza:
nem kell visszafognod megad...ezt a kis pindurkat meg kell gyaszolni es sirjal amikor csak ugy erzed hogy kell...sokat segit ha most kiadod magadbol es bar most meg hihetetlennek tunik de par nap mulva mar sokkal jobban leszel...kitartast es fel a fejjel...elso gyerek lett volna?
2011. jan. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen első lett volna! 10 hónap után sikerült, már nagyon vártuk!!!
2011. jan. 3. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!