Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37+3 naposan 35+4 naposra...

37+3 naposan 35+4 naposra becsülték a babánkat? Aggódom?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy csak 2580 g és 49 cm 37+4 naposan a méhszájam értéke 2222 és a lepény GII.nem tudom van e összefüggés a dolgok közt kis alhasi fájdalmaim vannak de nem erős máskor is volt ilyen,de az első babánk 3400g és 51cm volt így aggódom hogy ilyen picike ez a baba és nem mondtak rá semmit.
2011. júl. 21. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a fogadott orvosom közölte a 38. héten, hogy most vagyok a 36. hétben... aztán a végén úgy elszámolta magát, hogy jóval nagyobb lett a babám és teljesen feleslegesen aggódtam végig a 2 hetet. Szerintem nyugodj meg, főleg, hogy nem mondtak rá semmit. A legjobbakat!
2011. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi okod az aggodalomra. Az UH gép mérésére sosem szabad adni, rengeteget téved. A lepény és a méhszáj értéke is tökéletes ebben a korban. Jóslóid vannak, az is teljesen természetes. Ne aggódj, még van bőven ideje hízni, hisz a 36.héttől csak a súlyuk gyarapszik.
2011. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért is picike? A 49 centi tökéletes méret. A súly meg csupán becslés, kár ezen rágódni. Különben a 2580 gramm is bőven elég még születési súlynak is. Ezen ne rágódj, mert a becslés nagyokat tud ám tévedni! Különben ha kisebb súllyal születne a babád, az se tragédia, majd kint megnő :))))
2011. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam is folyton ugráltak a hetek, volt, amikor 2 héttel idősebb volt, volt, amikor másfél héttel fiatalabb:):):):) Emiatt igazán nem kell aggódnod. Én úgy tudom 2500gr a súlyhatár, ami felett ha megszületik az teljesen jó, érett csecsemőnek számít. Én mindig a középértéket vettem. Egyébként egy 35.hetes magzat átlagos súlya2400 gr, 36 hetesé 2700gr. Szerintem jók vagytok.
2011. júl. 22. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyivel szuletett a lanyom 40. heten.Teny, h en meg kevesebb voltam. Soha semmi bajunk nincs.Vegig riogattak, retardalt a gyerek jot kacagtam a dokimnak, mert mondtam, akkor en is az lennek. Boven noni fog meg.Ne aggodj!
2011. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem csak olyan rosz hogy ilyen picike lesz:(
2011. júl. 22. 15:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy pici lesz a súlya, hisz ez becslés, még a legjobb orvos sem tudja biztosan megmondani, mekkora a súlya. Különben meg semmivel se rosszabb, ha "pici", mintha 4 kilós lenne... Egyik is lehet érett, meg a másik is. Miért kell neked 4 kilós babát szülni??? ezt valahogy nem értem! Én 4 gyereket szültem, egyik se volt 3,5 kilónál több (3500, 3370, 3420 és 2950 grammosak voltak, 49, 48, 51 és 48 centi). Mindegyik egészséges és semmi hátrányuk nem volt amiatt, hogy nem lettek óriásbébik... 1 évesen így is elérték a 10 kilót.
2011. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!