Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen egy kilót híztam,...

13 hetesen egy kilót híztam, ami tudom jó, átlagos. Ettől függetlenül nagyon el lehet hízni a 9. hónap végére?

Figyelt kérdés
A kérdésem leginkább kíváncsiságon alapszik,nagyon tetszik ahogy növöget a pocim, bár még a terhességem elején vagyok.13 hetesen egy kilót híztam, ami tudom jó, átlagos.A kérdésem az lenne ha így az elején nem indult meg a hízogatás, lehet hogy fogok tudni vigyázni, hogy ne szedjek fel annyit, ami már túl sok? (pl 20 kg)
2008. jan. 18. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Mindenki ezzel van elfoglalva, engem nem zavar, ha 5 kgot szedek fel, de az sem, ha 25-öt.

Ehetsz keveset, nem cukrosat, de attól még jöhet rád kiló. Sakan alig esznek mégis híznak. Én úgyanúgy étkezem, nassolok is, és 20 hetesen 1 kg van rajtam.

Sok barátnőm negyven pár kilóval esett teherbe és 30-at szedett fel, aminek a fele víz volt... Ez ellen meg nem nagyon lehet tenni.

TEhát inkább légy egészséges, egyél sok gyümit, vitamint tejterméket, és ne a kilókkal törődj.)

2008. jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia én alapjáraton duci vagyok, és nagyon féltem, hogy rengeteget fogok hízni, hiszen hajlamos vagyok rá! Ha hiszed ha nem most 35 hetesen 9 kg-t hízatam összesen! Rengeteg gyümölcsöt eszem, viszont nem vagyok kívánós és nem is kívánom az édességet sem! Kevesebbet eszem mint terhességem előtt!

Gratula a babóhoz

2008. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Azt mondják aki sovány volt a terhesség elött,az többet hízik.Èn pl.diétáztam,keveset ettem,most pedig mindent.Híztam is 24 kg.-t.De majd lemegy a szülés után.Ne ezzel foglalkozzál.

40.hetes kismama.

2008. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 158/56-tal indultam, most 36 hetes vagyok és 83 kiló. Igen a fele víz. Majd lemegy. Nem örülök, hogy egy vizilóra hasonlítok, de ismerem magam és nem leszek sokáig duci. Boldog vagyok, hogy hamarosan találkozom a kislányommal a férjem imád, én is Őt. Mi kell még?:)
2008. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
178/72 kettővel kezdtem,most a 22. héten vagyok 82.Egyszerűen bmit teszek jönnek a kilók,vagyis ebből 5 az utolsó 2 hónapban jelent meg.Mozgok,túrázom,csak ilyen a szervezetem,édesanyám is ennyit hízott,annakidején nagyanyám is,és mind lement.Annyira alkati kérdés,és szerintem nem kell ezzel törődni,addig,amíg nem okoz nagy gondot a túlsúly.Az első három hónap nekem is 1-1 kilós hónap volt.Meg szoptatásnál fontos szerepe lesz a lerakódott zsirpárnáknak.A szervezeted tejcit csinál belőle.
2008. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag tényleg genetikus, hogy mennyit szedsz fel a terhesség alatt. AZ anyukám a tesómmal és velem is 6-6 kg-t szedett fel összesen, a nagymamám is kb ennyit min da 4 gyerkőcével. Rám 18 kg ment fel... Mindenfélét ettem (egészséges dolgokat is) állandóan éhes voltam, a szoptatás alatt is. Most egy éves a kisfiam, és még mindig szenvedek a fogyással. Szóval rám nem igaz, hogy a kilók szülés után csak úgy olvadnak lefele... Ennek elenére NEM SZABAD FOGYÓZNI TERHESSÉG KÖZBEN!!!
2008. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint nem értek egyet azzal, hoghy majd lemegy. Ha terhesség nélkül is megszenvedtem 2 kilo felesleggel (márpedig megszenvedtem, ill 10 kilo volt sztem de 1 hónap alatt ment le 2 kilo), akkor nem tudom elhinni, hogy majd szűlés után így megy úgy....

Ha nem figyelünk oda akkor elszalad a ló. Persze igaz, hogy alkati kérdés is.. de azért szerintem akarati is, és önuralom is. Van hogy én sem bírok magammal, most is bekaptam egy szaloncukrot és este 11 lehet. Nem erről van szó. CSak ne kettő helyett együnk mint ahogy nagyanyáink tévesen bátorítanak.

Én 18 hetes vagyok és még mindig csak 1,5 kilo jött fel.

Pedig 160/63 a kis adatkám, nem vagyok vékony alkat de duci juci se. És én nem is szeretnék az lenni. szülni meg még jó lenne vagy 3 babót. Tehát most kell vigyázni!

2008. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt mondja,hogy az utolsó időszakaban jönnek majd látványosan a kilók.Én 174/58-al kezdtem és a 16. hetet töltöttem.1.5 kg-ot szedtem fel,de ezt 5 hete tartom.Rendesen eszek amikor éhes vagyok,de nem tömöm magam feleslegesen.Nem is szeretnék nagyon elhízni.A tesóm 18 kg-ot szedett fel,remélem én nem fogok ennyit,bár ugyanaz az alkat vagyunk.A terhességi csíkok miatt is mondom ezt,mert neki nagyon csúnya lett a bőre.Nekem is erre van esélyem,de bízom benne ha kevesebbet hízok akkor nem kell annyit tágulnia a bőrömnek.Majd kiderül.Mindenesetre nem diétázok,eszek rendesen,de bizakodva nézek a kilók elé!Aztán majd meglátjuk,a baba a lényeg!:)Szép napokat nektek!!:)
2008. jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!