Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismama vagyok. Lehet...

8 hetes kismama vagyok. Lehet butaság a kérdés, de felszívódhat még ilyen idős korban a kicsi? Tehát olvastam olyat, hogy az első ultrahangon még ott volt a baba, a következőn pedig már nem látta az orvos.

Figyelt kérdés
Egy hete voltam vizsgálaton, akkor már lehetett hallani a szívét.
2009. jan. 22. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom mindenkiben van aggódás. ez egy bizonyos szintig természetes is, de nem szabad túl parázni a dolgokat. Vetélés szempontjából az első 12 hét a legkockázatosabb és hát még később is lehetnek problémák. Az ember sok mindenkitől sok félét hall, de próbáld az ilyesmiket szelektíven kezelni.
2009. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A terhességek legnagyobb százaléka pedig problémamentesen zajlik, csak erről kevesebben írnak. :)

Ne zaklasd fel magad mindenféle negatív hírrel, mert akkor végig fogod parázni a 9 hónapot!

A te kisbabád egészséges, és jól van! :)

2009. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam a 11 héten halt el és indult felszívódásnak, úgyhogy megtörténhet.

De ne aggódj ezen, mert ha bekövetkezik úgysem tudod majd befolyásolni, csak egyszerűen valamiért megtörténik.

Vigyázz magadra, amiről tudod hogy káros azt kerüld el és ne idegeskedj.

Boldog babavárást!

2009. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!