Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes terhes vagyok,...

21 hetes terhes vagyok, beoltassam magam influenza ellen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 16 hetes vagyok, és beoltattam magamat. Semmi bajom nem lett tőke, de nyugodtabb vagyok az biztos. Én tavaly is megkaptam, mert asztmás vagyok, nem is volt semmi probléma. A nőgyógyászom, és a háziorvosom is azt mondta, hogy oltassam be magam.

2010. dec. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
En ne oltatnam magm be, terhesen vagy amugy. Nincs ra szukseg, nincs ra bizonyitek hogy hasznal az influenza ellen. Sot, ki tudja mik vannak benne, ami inkabb karos, mint hasznos. Terhessen feltetlenul nem oltatnam be magam. Minden nem termeszetes dolgot el kell kerulni.
2010. dec. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont tegnap olvastam,hogy tavaszra várható h1n1,ha egyáltalán lesz.Most sincs infulenza járvány.Én nem oltatom be magam,mert ki tudja mi van a vakcinába.Hiába szóületnek egészségesen a gyerekek,ki tudja későbbiekben nem -e lesz bajuk.Már olvastam,hogy emiatt az oltás miatt sok lesz később az autista gyerek.Nem tudom mi az igaz ebből,de rohadtul nem merem magam beoltatni.Angliába,lengyel és németországba kifejezetten nem ajánlják a kismamaáknak!Szerintem ez is elgondolkodtató!
2010. dec. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 30 hetes vagyok, és én sem oltatom be magam. A nőgyógyászom is azt mondta, szerinte felesleges. Persze orvosilag azt kéne tanácsolnia, hogy igen, oltassam be magam, hiszen ez az orvosi kamara általános nézete.
2010. dec. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok, se most se korábban eszembe sem jutott beoltatni magam. A férjem kicsit jobban beleásta magát a témában és olyan dolgokat talált, hogy elszörnyedtem. Úgyhogy NEEEEM.
2010. dec. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem oltatom be magam. Még nincs járvány és az sem biztos, hogy lesz. Sőt, ha lesz az sem biztos, hogy a tavalyi oltás jó lesz az idejire. Az orvosom is azt tanácsolta, hogy várjunk vele, ha lesz, és a kismamák veszélyeztetett csoport lesznek (mint tavaly) akkor oltassam magam.

31 hkm

2010. dec. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

ezt a cikket javaslom, hogy olvasd el, és utánna mérlegelj. Én beoltattam magam.

2010. dec. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2010. dec. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!