Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beoltassam 15 hós lányomat az...

Beoltassam 15 hós lányomat az új influenza ellen?

Figyelt kérdés
Én 26 hetes terehes vagyok és már beoltattam magam, most már csak a lányomat féltem ez ellen a nyavaja ellen.
2009. dec. 12. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
oltasd.rengeteg az ellentmondó vélemény,így ugy sem tudod kihámozni melyik cselekedeteddel teszel jót,vagy rosszat.ha nem oltatsz és a babád megfertőződik csak imádkozhatsz hogy ne legyen komolyabb baja,ha beoltatod,a lelkiismereted könnyebb lesz,és csak remélni lehet,hogy nem játszanak millió gyerek életével az orvosok.én ezeket mérlegelve oltatni fogok,ha 1 éves lesz.sosem bocsátanám meg magamnak ha nem teszem és meghal.
2009. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A döntés a tied,mi nem dönthetünk helyetted.

De egy kis "segítség" az én lányom 2 éves, én beoltattam.

2009. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg neked kell eldöntened. Én nem tudom megoldani, hogy bezárkózzunk a lakásba. Van egy egy éves kislányom, és 21 hetes terhes vagyok. A családban mindenki beoltatta magát. Beleértve engem és a kislányomat is.
2009. dec. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne tedd.
2009. dec. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom 2,5 és én 36 hetes terhes vagyok. Magamat beoltattam és utána elindultunk a gyerekorvoshoz is a lányomat beoltatni. De, bár nem ellenezte a doki, valahogy úgy éreztem, hogy nem rajongott az ötletért. Azt mondta, hogy még csak egy 3 év alatti gyereket oltott be a körzetében. Azt mondtam, hogy még gondolkodok- azóta is- már 1,5 hete.

Ha a doki pozitívaban áll hozzá, már rég túl vagyunk rajta, de mivel teljesen megbízok benne ezért nem mertem belevágni. Igaz, hogy azt mondta, hogy ő sem tud többet az oltóanyagról, mint ami le van írva a tájékoztatóban. És az alapján képtelenség dönteni.

Bocs, hogy nem tudtam segíteni...

2009. dec. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi az , hogy ne tegye? Az oltás megölt vírusokat tartalmaz, nem okoz bajt, ha lázas lesz tőle, azt lehet csillapítani. Felelőtlenség nem oltatni.
2009. dec. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Feltétlenül. Fontos a védettség, baja nem lesz, mert ha utánna olvasol 2 hét után minden ürül a szervezetből.
2009. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes...pár hete még mindenki azt írta, ne,ne, ne mert veszélyes.... pár hete még a 80 % azt írta soha nem oltatna... most meg pont fordított az arány. Én először azt mondtam, h nem tudom, most már úgy döntöttem, beadatom. de tényleg nehéz döntés, mert mindenféle dolgot lehet találni erről az oltásról, pozitívumokat és negatívumokat is. De ez tényleg így van: ennyi beoltott gyerek életével csak nem játszanak...csak remélni lehet... Én több gyerekorvos véleményét meghallgatva hoztam meg a döntést: Jövő héten oltatok... de akár igen, akár nem, remélem minden picit-nagyot elkerül!
2009. dec. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!