Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik variációt választanátok...

Melyik variációt választanátok? 10 napja késik.

Figyelt kérdés
Talán az 5. hétben lehetek. A) Elmegyek ma a magán dokimhoz. Hátha nem lát még semmit, de fizetnem kell. B) Megyek jövő héten az sztkba. Nem tudom kihez és milyen orvos, de ha ő még nem látna semmit, azért nem kell fizetnem. A magán dokinál nem tudom mennyit kell fizetnem, a sima vizsgálat 6 ezer szokott lenni.
2010. dec. 17. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Szedjél kismamavitamint a magándoki gázsijából ki is futja


a körzetihez ráérsz menni a jövö héten ha baba van és most 5 hetes vagy akkor a jövö héten már határozottan látni is fogja.


az sztk-s dokik legtöbbike klinikán /kórházban is rendel szóval nem kontárok.

2010. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztkra szavazok, de előtte szerintem csinálj tesztet. Kívánok Neked minden jót!
2010. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj tesztet, hogy megtudd terhes vagy-e.

Aztán 7-8.hét fele ráérsz elmenni bárhova: magándoki vagy sztk, az már mindegy.

Egyébként én az sztk-ba mentem el a 8.héten, utána mentem csak a 12.héten a magándokihoz, bár én azért olyan későn, mert addig gondolkodtam, hogy melyik magándokit válasszam.

2010. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elöbb tesztelj és a körzetihez menj.Magándokihoz ráérsz később is menni.
2010. dec. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél mindenképpen egy tesztet, utána kb a 7-8 hét körül menj el orvoshoz.Én magánhoz mennék persz ha megengedheted.nekem jó volt hogy nem kellett orvost váltanom.Sok sikert!
2010. dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az sztk-ba mennék.
2010. dec. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tesztet csináltam, még a hétvégén pozitív. De a párom nem hisz neki, mert azt hallotta, hogy sokat csal, így nem azt mondta, hogy majd a doki megmondja, de ezt pedig minél hamarabb szeretné. Így jövő héten elmegyek, sztk-ba akkor leszek 6. hetes utána pedig majd jövőre a magánorvoshoz.

A vitaminokat is titokban kell szednem, mert párom szerint az is felesleges, többet árt. Most szedek folsavat, jövő héttől pedig terhes vitamint. Köszönöm a válaszokat.

2010. dec. 17. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!