Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában nagyon szomorú...

Mostanában nagyon szomorú vagyok és sokat sírok egy haláleset és egy betegség miatt. A baba is ugyanezt érzi, lehet ebből késöbb baja? Mit lehet tenni a sok pihenésen kívül?

Figyelt kérdés
22 hetes kismama
2008. jan. 18. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igyál sok finom mézes nyugtató teát, relaxálj, lazulj el! Próbáld vmivel elfoglalni magad, pl olvassál, a neten keresgessél beszélgetős fórumokat, vagy a terhességről szóló oldalakat, stb! Ne legyél szomorú, koncentrálj a kis babóra! Sok sikert, ügyesen! Kitartás! :))
2008. jan. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Részvétem és sajnálom.

Fizikális baja nem lesz, csak ő is szomorú, mint te.

Természetesen meg kéne nyugodnod, és nem szomorúnak lenni. Ha a család, barátok kevés ehhez, vagy jobban félted a kicsit, kérd pszichológus segítségét.

2008. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem ismeretlenül is. Sajnos én is hasonlóképpen voltam első terhességem idején. Én 27 hetes voltam, amikor két egymást követő napon meghalt a nagypapám, utána pedig a nagymamám. Nagyon nehéz időszak ez, mert az érzéseinket nem lehet elfojtani, nem is szabad! Az orvosom szerint ebben az időben már olyan nagy volt a baba, hogy nem lehet benne kárt tenni, te se tarts ettől. Egészséges és szép lett az én gyermekem is, neked is az lesz. Talán egy kis citromfű tea segíthet, hogy megnyugodj egy picit. Kívánok minden jót és sok pozitív élményt a babához.


14 hetes kismama (második csemete)

2008. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!