Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor adhatok Germicid kúpot...

Mikor adhatok Germicid kúpot a babának? 13 órakor kapott Nurofent 2.5 ml-t, most 37.7 a hője, de ha felmegy mennyi idő után adhatok Germicid kúpot?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 15:52
 1/4 A kérdező kommentje:
7hónapos lesz jövő héten, ha nem megy feljebb most akkor inkább várjak, nem gond hogy hőemelkedése van. Ilyenkor ti mit csináltok? Éjszaka prizniceltem, és Germicid kúpot kapott, de akkor 38.6 volt a láza, dokinál voltunk, azt mondta nincs semmi baja,lehet hogy a foga miatt lázas, csak pont ezt nem kérdeztem meg.
2010. dec. 11. 16:01
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is lázas volt a fiam,én 38,5 felett adtam neki nurofent.4 óra múlva megint kapott,hogy éjjel ne menjen fel neki.hajnalban kapott germicidet,az levitte,azóta sem lázas.nálunk fog-gondok vannak.
2010. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egy picit hagy dolgozzon a szervezte,nem kell mindig csillapítani,főleg ha a doki azt mondta nincs baja!
2010. dec. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam 38 fok a határ, ha ezt elérjük akkor csillapítom, ha nem, akkor nem. Tényleg hagyni kell kicsit a szervezetét dolgozni! Viszont éjjelre ha ilyen határeset, hogy 37,8 körül van, akkor mindenképpen adnék, mert amíg alszunk bármi lehet!
2010. dec. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!