Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Germicid kúp után 4 órával...

Germicid kúp után 4 órával adhatok neki Nurofent?

Figyelt kérdés
38,7 volt a kúp előtt. Hűtőfürdő előtt fél órával ezelőtt 39,2. Most hűtőfürdő után 38,7.
2010. szept. 25. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Egyébként igen, adj neki Nurofent, mert éjszaka mindig magasabb a láz. Jobbulást. Reméljük reggelre "kialussza" :)
2010. szept. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen adj neki,nehogy felmenjen megint

jobbulást

2010. szept. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogyha nem megy le a láz, akkor akár 2 óránként is adhatok neki, csak arra kell figyelni, hogy más legyen a hatóanyaga.
2010. szept. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy értem 2 különbözőféle lázcsillapítót.
2010. szept. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen adjál neki.

A fontos az mint amit az elöttem író is mondott....

mindíg 2-3 féle lázcsillapító legyen otthon ,és 2szer egymás után sose adj ugyanazt,fontos hogy ne legyen ugyanaz a hatóanyaga,és láznál ha nem megy le mivel más hatóanyagú nem kell megvárni a 4 órás ütemet 2 óránként javasolt.

A Heim Pálban mondták mikor fogproblémánk volt 2napig lázas volt a kisfiam,és nem ment le rendesen semmitől....

2010. szept. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!