Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakran kellene megvizs...

Milyen gyakran kellene megvizsgálnia a méhszáj állapotát a dokinak?

Figyelt kérdés
Engem csak a 24-ik héten nézett meg azóta sem, most vagyok 32 hetes. Magándoki.
2010. dec. 11. 10:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Engem minden vizsgálaton megnéz. Kérd!
2010. dec. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nekem is minden terhesgondozás alkalmával megnézi, különben honnan tudná, hogy rendben van-e, nem nyílik-e idő előtt?
2010. dec. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

szia,


nekem két dokim volt, mert külföldön szültem. az itthoni sosem vizsgálta meg hiába kértem a szegedi fogadott dokim viszont minden hónapban!! ami nagyon jó is volt, mert 27. héten 2100 volt a méhszáj-méhnyak eredményem és bizony fekvésre lettem ítélve!! az itthoni dokimtól simán koraszülött lett volna a kicsi valószínűleg... kérd tőle!!


Ági

2010. dec. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Én úgy gondoltam, hogy tudja mit csinál, első baba így még nincs tapasztalatom. Ráadásul veszélyeztetett is vagyok és legközelebb csak a 36-ik héten kellene hogy mennyek. Ezt sem ő mondta csak gondoltam egy hónap múlva megyek vissza. Szerintetek mennyek hamarabb?
2010. dec. 11. 11:08
 5/17 anonim ***** válasza:

mindenféleképpen!! nem riogatni akarlak, de ha veszélyeztetett terhes vagy nem is értem hogy-hogy nem vizsgált meg így!!!!!!! szerintem nézesd meg vele, nehogy gond legyen!!


Ági

2010. dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ok! Köszi! Be is jelentem magam jöv. hétre. De olyan kellemetlen hogy nekem kell szólni, olyan mintha megkérdőjelezném a szakmaiságát! Na mindegy a gyerekem fontosabb.
2010. dec. 11. 11:17
 7/17 anonim ***** válasza:

ne gondold azt, hogy ezzel megkérdőjelezed, bár valóban lehetne alaposabb!! de tényleg a baba az első és persze Te!! szóval ne aggódj, de jelentkezz be!!


Ági

2010. dec. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem 38 hetesen vizsgált meg először a dokim.Mindig azt mondta hogy ha nincs panasz akkor nem vizsgálgat,mert az nem jó.Amúgy a vizsgálat után elkezdtem vérezni,és pár nap múlva meg is szültem.Szerintem minden doki máshogy csinálja.
2010. dec. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

hmm...magándoki...

amúgy ultrahangot csinál minden alkalommal?mert én úgy tudom azzal is látják hogy mi a helyzet...

amúgy engem az sztk-s doki minden hónapban rendesen megnézett, nem lett tőle semmi bajom, 39.hétre szültem, egész végig zárt volt a méhszájam.

2010. dec. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem is csak egyszer nézte meg 22 hetesen. Azt mondta, hogy ha semmi panszom nincs akkor feleslegesen nem vizsgál, az nekem se és a babának sem jó. Most 32 hetes vagyok, azóta sem nézett méhszájat, de nincs is semmi panaszom.
2010. dec. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!