Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor és hányszor kell megvizs...

Mikor és hányszor kell megvizsgálnia?

Figyelt kérdés

Eddig összesen kétszer vizsgált meg az orvos, de akkor is csak azért, mert kértem, mert panaszom volt. Például azt sem tudom, hogy nyitott, vagy zárt a méhszájam... Nektek hogy volt/van?

30 hetes kismama


2011. júl. 12. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy hogy nem vizsgál meg az orvosod? Akkor mit csinál amikor mész hozzá? Megkérdezi van-e panaszod, és ha nincs viszlát? Nem értem az ilyen felelőtlen dokikat. Engem minden alkalommal megnéz, akkor is, ha nincs semmi panaszom. Mért nem mész másik dokihoz?


38 hkm

2011. júl. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én orvosomhoz 4 hetente kell mennem, ilyenkor mindig megvizsgál. Eddig nem nagyon nézett ultrahanggal, csak ha én kértem. Most a 27.-dik héten mágátol ultrahangozott és méréseket is végzett.
2011. júl. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3-4 hetente járok hozzá és minden alkalommal megvizsgál és uh val is megnéz
2011. júl. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

4 hetente járok az orvosomhoz, minden alkalommal megvizsgál, utána a saját UH-jával megnézi, leméri a babát, és leletet ad mindenről. De hát ezért fizetek.

Ha veled nem csinál semmit te miért fizetsz? Vagy nincs saját dokid? Mert akkor sajnos előfordul, hogy tojnak az ember fejére. :(

2011. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vizsgáltak terhesség alatt, sem most, sem korábban másik kórházban. UH volt, meg labor, illetve a 36. héten a tenyésztés. 2 hete be kellett mennem, mert azt hittem folyik a víz, akkor vizsgált a szülésznő. Amúgy azért nem vizsgálnak,ha nincs semmi problémád, mert vetélést, koraszülést okozhat.38 h
2011. júl. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Uh ezeken a heteken volt: 7,11,18,30,és most lesz majd a 38 héten.

Vizsgálat 7 hetesen volt amikor ott voltam elsőnek meg a 34 héten ismételten rákszűrés és most meg még baktériumot is néznek.(nem tudom a nevét).

Ha panaszmentes valaki akkor jobb csak az úgymond "kötelező" vizsgálatokat elvégezni mert hát azért elég nagy igy is a fertőzés veszélye (főleg sztk-ban)meg tényleg okozhat koraszülést és vetélést is.

2011. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!