Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek méhenkívüli terhessége...

Akinek méhenkívüli terhessége volt? Egész nap fájt lent a hasad? Hogy veted észre? Véreztél?

Figyelt kérdés
néha néha fáj a hasam,nem vérzek,egyszer kétszer éreztem végbél fájdalmat de nem erős ,dokihoz csak jövő héten megyek ,akkor van időpontom.
2010. dec. 3. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ne parázz.én is éreztem végbél fájdalmat,meg görcsöket,fe jó helyen van szerencsére.ha nincs vér,barna,meg nagyon erős fetrengős görcs akkor nincs baj.Magneb6-ot viszont kezdhestz szedni napi 3mat,és minnél hamarabb.
2010. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm , megnyugodtam egy picit,erős fetrengős görcseim nincsenek,csak reggel ébredéskor a derekam fájdogál aztán elmúlik és következik a majdnem elájulok állapot meg hányinger és este már nagyon jól érzem magam.
2010. dec. 3. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit érzel teljesen normális.Nyugi.....


Gratula.

2010. dec. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális terhestüneteid vannak.


Jó pocaknövesztést!

:o)

2010. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi teljesen normálisak a tünetek!addig ne aggodj még nincs nagyon erős görcsöd vagy nem vérzel!fog ez még jobban is fájni!boldog babavárást
2010. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!