Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Akinek méhenkívül...

Mi lehet ez? Akinek méhenkívüli terhessége volt mit érzett? Volt valamilyen tünete?

Figyelt kérdés
5hetes terhes vagyok és már vérzés előtt is bal oldalon fájdogál a petefészkem körül.Nem szurkálos érzés,tompa fájdalom ami a méh felé sugárzik!Nem minden nap,kb.2naponta.Volt így valaki?Méhenkívülire gondoltam:-(Dokinál még nem voltam!
2010. febr. 23. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én mihamarabb felkeresném a dokit és nem találgatnék, mert ha méhen kívüli te is veszélyben lehetsz!!
2010. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia.A b.nőm volt méhenkivüli de Ő erős szúró fájdalomra szédülésre is panaszkodott és feszitett a hasaalja erősen szinte elviselhetetlenül,hányingere is sűrűn volt.Igaz már akkor 10 hetes volt(méhenkivüli).
2010. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Még nagyon korai,szerintem uh.on nem látna smmit.Pénteken lesz 4hét 5napos.Akkor mindenképp elmegyek.Előző terhességnél nem volt ilyen!Más tünet nincs csak mintha a petefészeknél fájna.Olyan mint mikor begyullad és ha fekszem hátamon megnyomkodom is fáj!Még többen is írjatok..Köszi aki írt!
2010. febr. 23. 17:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én voltam méhenkívüli terhes. nagyon erős hasi fájdalommal jár, nem 2 naponta, hanem folyamatosan, összetéveszthető egy erős menzi szerű görccsel. erős vérzéssel jár. hányinger és más terhességi tünetek ilyen esetben erősebbek. erőtlenség, levertség. én későn kapcsoltam, pontosan a menzi napján jött meg, iszonyú tünetekkel, de annyira elfoglaltak az egyéb gondok, h sokára vettem tudomásul, h valami nem stimmel. 2 hét után is véreztem még, de ekkor nem annyira erős, hanem szó szerint kávézacc szerű lett. a fájdalom és a többi még tartott. eredmény: 18 cm-es vágás a hasamon, és egyel kevesebb petevezeték. szerintem te nem vagy méhenkívüli terhes, de fel kellene keresni a dokit, lehet, h gyulladásod van. azt pedig kezelni kell.
2010. febr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 17:12es kicsit megnyugtattál.Teljesen olyan most is mint mikor petefészekgyuszi van csak a petefészket nem tudom kitapintani mint mikor anno többször volt ilyen.Holnap ha elmegyek dokihoz látna valamit uh.on?Hüvelyi nincs neki..
2010. febr. 23. 17:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem méhenkívülire gyanakodnak azért, mert később kezdett emelkedni a hcg-m. Mensi körül volt egy pár napos vérzésem, ami azonban kevésbé fájt és kevésbé véreztem, mint mensikor. A hcg tovább nőtt ez után is. Nálam ez van. Fájdalmat nem érzek, de terhességi tüneteket sem, néha van kicsit hányingerem, de semmi más és már nem is vérzek.
2010. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Elmentem dokihoz kaptam gyogyszert,még petezsák nem látszik csak gesztácios gyürü.Csinált tesztet az pozi lett.Kilőkődés veszély van azt mondta.Kemény a méhem..Még a méhenkívüli is benne van a pakliba azt mondta.Ha nem mulik a panaszom rögtön menjek vissza!Hála ég,görcs nincs és vérzés se!11:49es!Nagyon drukkolok neked hogy sima terhességed legyen.Én hétfőn megyek ujra ha addig nincs panaszom addig.Sok sikert!
2010. febr. 24. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!