Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt méhenkivüli...

Akinek volt méhenkivüli terhessége mikor vették észre? Tünetek mikor kezdödtek és mik voltak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem az ötödik héten vették észre. Folyamatosan barnáztam, vérezgettem, amikor már friss vér jött, irány az ambulancia. Megnézték uh-on, de semmit sem találtak méhen belül, pedig 3 pozitív tesztem volt. Vérvétel, b-hcg vizsgálat. A saját dokim két naponta küldött vérvételre, uh-ra. A hatodik hét első napján látható volt a bal petevezetékben.

Folyamatosan fájt a hasam alja, főleg a bal oldalon, de én akkor ennek nem tulajdonítottam nagy jelentőséget, ma már tudom, hogy emiatt volt.

2010. ápr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is az 5., 6. hét környékén derült ki. Nem görcsöltem, csak véreztem, azt hittem épp menstruálok. Aztán egyszer utaztunk autóval, és egyszer csak nagyon fájt a (bocsi) végbélnyílásom, alig tudtam ülni, azután pedig majdnem elájultam a bevásárló központ wc-jében. De nem tulajdonítottam ezeknek nagy jelentőséget. Rá pár napra 3 napig iszonyú hányingerem volt éjjelenként. Ezután csináltam tesztet. Nekem nem láttak semmit az ultrahangon, csak kitapintani tudták. Utóbb kiderült, hogy diónyi nagyságú volt már a terhesség...sajnos a bal petevezetékembe került. A műtét után olvastam utána a neten, hogy a méhen kívüli terhesség tünetei között van a végbélfájdalom és az ájulás is.

2010. ápr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!