Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sárgastesthormon elégtelenségn...

Sárgastesthormon elégtelenségnél jelezheti a vízszerű fehéres folyás?

Figyelt kérdés
8 hetes kismama vagyok és eléggé izgulok, mivel 2x1 ultrogestant szedek előző missed ab. miatt.
2010. dec. 2. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szeded a gyógyszert, akkor nem lehet a sárgatesttel gond, pont azért írták fel.
2010. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is igy jártam mint te. nekem is utrogestant írtak, este 2-őt és 10 hetes uh-n minden rendben volt. ne aggód túl, bár én is sokat aggódok az előzmények miatt, de már kezdek megnyugodni. az utrogestan tényleg jó.
2010. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Előzmények után szerintem legalább a 3x2-t kéne szedned belőle, én annyit szedtem, pedig nem volt szerencsére semmi ilyesmi előzmény..., csak alacsonyabb progiszint.

Barna folyás jelzi, ha kevés a progi, a fehéres normális.


26hkm

2010. dec. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12hetes vagyok és én is 2x1utrogestánt szedtem. Nekem is volt vetélésem. Viszont 8. hétnél vizes folyásom is,sőt néha még most is. Minden rendben van. Ne aggodj! Bár én is egyfolytában aggodom :(
2010. dec. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kell a 3x2, mert ha az előző vetélés nem bizonyítottan sárgatest elégtelenség miatt volt, akkor nem is kell elvileg szedni. Biztonság kedvéért Neked felírták, de ha túl sokat szed valaki feleslegesen, az elnyomja a saját hormontermelést, és többet árt, mint használ. Ha nincsenek sárgatest elégtelenségre utaló tünetek, mint pl. barnás, rózsaszínes folyás, akkor untig elég amit szedsz. Bár barna folyás sem csak ettől lehet, van ég 1001 oka. Ha ez lenne, akkor doki, majd ő emel az adagodon, ha kell. Amúgy meg ne aggódj, ritka a második vetélés. Nekem is volt egy missed ab-om, akkor a tünetek miatt kaptam utrogestant, de úgy tűnik, más miatt ment el a baba. Második terhességem elején nem volt gond (nem voltak tünetek), nem szedtem semmit, és nem lett semmi baj. Most vagyok 32 hetes.
2010. dec. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!