Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi ultrogestant kell szedni?

Mennyi ultrogestant kell szedni?

Figyelt kérdés
Nekem napi 2x1-et (vizsgálatok nélkül, mert volt egy elhalt terhességem). Olvastam, hogy valakinek ennél sokkal többet. Ez mitől függ és kinek mennyit kell szedni?
2010. dec. 2. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyit szedj amennyit a doki mondott!Neked megelőzés képpen adják!Én pl azért kaptam,mert 5 hetes elkezdtem barnázni,kaptam 2x1-et.Kevésnek bizonyult,és 3x2,re lett emelve.
2010. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 4x2-t, majd 3x2-t, majd így szépen csökkentve kellett szednem, mindaddig amíg a 13. hétig elértem a napi 1-et. Utána végleg elhagytam.

2010. dec. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem este 2 hüvelyi reggel 1 szájon át. De az elején este 2őt kellett. Nekem is volt előtte egy missed ab.

10 hetes kismama

2010. dec. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 5 hetesen kaptam mert barnáztam egy kicsit, és én is 2*1, azóta semmi tünetem, igaz még csak 8 hetes vagyok.
2010. dec. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 2*1 a napi adag, 5. hét óta...azóta nincs panaszom, remélem nem is lesz...10+5 hetes

2010. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is 2x1-et szedtem. a 6-13. hétig.
2010. dec. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én folyás, meg alacsonyabb progiszint (akkor voltam pont hormonlaboron) miatt írták fel 4 hetesen, 12. hétig napi 3x2 szájon át - én bírtam, igaz, sok hányingerrel, ami lehetett a Baba miatt is, passz, tehát nem biztos, hogy a bogyótól volt. Hüvelyit nem akartam, napi 3x feküdni, meg kínlódni, hogy ne folyjon ki...tutibbnak éreztem, ha lenyelem, és kész, akkor biztos a helyére jut az anyag. :)


Ha volt már negatív előzmény, szerintem mindenképp többet kéne szedned, akár 3x2, ráadásul ha még úgy is valaki pl. barnázik, 4x2-ig emelhető, mondta a dokim, de szerencsére nem volt már annyi folyás, hogy több kelljen.


Szóval én a helyedben emelnék 3x2-re, bajod attól nem lesz, sokkal inkább, ha kevés...


26h km

2010. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem fehér, inkább vízszerű folyásom van. Ez lehet baj? Lehet sárgatesthormon elégtelenség? Kb a 8 hétben vagyok. Ez a folyás nem természetes?
2010. dec. 2. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!