Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van egy nagyon halvány pozi...

Van egy nagyon halvány pozi tesztem és csináltam ma még egyet nem is olyan régen és az meg nega! Miért? Ti is voltatok így?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen...ott a negatív teszt gyengébb volt uh szerintem babás vagy! Gratula
2010. dec. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! Bocsika de nem értem a válaszodat?
2010. dec. 1. 12:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha a másik teszt is ugyanaz a márka volt, akkor én sem értem, talán nem reggeli első vizeletből csináltad, az lehetett a gond. Ha meg különböző márkájú a két teszt, akkor valóban gyengébb lehetett (nem annyira érzékeny) a második teszt.
2010. dec. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Különbözőt tesztet csináltam. Először 25 most meg 20 akkor én sem értem...
2010. dec. 1. 12:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Az mindegy h 25 v 20....igazából márka függő mert két 25.-ös teszt között is nagy különbség lehet...ami negatívot mutatott az gyengébb teszt volt, magasabb hcg szint kell hozzá...a másik viszont érzékenyebb teszt volt és elég volt hozzá a szervezetedben lévő hcg....igy érted már?
2010. dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerinted van értelme megint tesztelnem holnap reggel? Azzal a teszttel amelyik halványan ki mutatta?!
2010. dec. 1. 17:47
 7/12 Jadwiga ***** válasza:
Szerintem várj a második teszttel pár napot. Mikor lenne a mensid? Nekem sokára mutatta ki a teszt, a halvány második csík is 10 napos késéskor volt. És még akkor se szabad felhőtlenül örülni, a legtutibb a 7 hetes ultrahang. Ott már szívhang is lehet! Hajrá!!
2010. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pont ma...
2010. dec. 1. 18:15
 9/12 Jadwiga ***** válasza:
Óh. Nagyon drukkolok neked, de kérlek ne éld bele magad nagyon! Ilyenkor még elmehet, és az nem is baj, mert akkor nem volt életképes. Nekem egyszer 4 napot késett a mensim, és most tudtam meg, mikor megmaradt a terhesség, hogy az volt az első is. A teszt nem mutatta ki, de a tünetek ugyanazok voltak. Majd" kidurrannak a mellek, furcsa érzés pisilni, fájt a derekam. Ilyenek. De ez lehet akár premenstruációs tünet is. Mindenesetre a halvány csík az már tuti. Most nagyon türelmesnek kell lenned! És nyugodnak. (Legalábbis próbáld meg :)
2010. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszöke!!:) Az a helyzet, hogy nem tudnék várni még pár napot...már a holnapi napot alig várom...De azt akkor sem értem, hogy két különböző teszt mást mutat...
2010. dec. 1. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!