Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, orvosho...

5 hetes terhes vagyok, orvoshoz majd a héten megyek, normális hogy ennyit kell menjek pisilni. Ha ülök akkor nagyon kell, percenként, de ha fekszek akkor kibirom, már igy nyomhatja a hólyagomat?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, de ez még nem attól van, hogy nyomja a méhed a hólyagot (ahhoz még túl pici a baba), hanem a hormonok miatt. Én most a 16. hétben járok, de az elejétől fogva óránként kell wc-re mennem. Ráadásul éjszakánként is. :-(
2010. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális:D Ugyanakkor nem törvényszerű. Az első válaszoló jól írta. Én szerencsés voltam, nálam ilyen nem volt. Vannak olyan terhességi tünetek, melyek előfordulnak majd nálad, és vannak, amik nem. Boldog babavárást, neked és az első válaszolónak is!
2010. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

5 hetesen még semmit sem tud nyomni:)) De, a terhesggé miatt van persze, a HCG hormon termelődése miatt.

Nekem is gyakran kellett pisilnem, de csak a 28. héttől kb. volt az, hogy érztem a nyomást ott alul, akkor már akkora a baba, hogy simán tud nyomni.

2010. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a hcg miatt van.

nekem az első babával nem volt ilyen.

most a másodikkal én a 6. hétben járok, és tegnap óta én is pisilni szaladgálok, 30 percenként. :)


Gratula Neked!

2010. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát komolyan mondom én nem gondoltam volna hogy ilyen sűrűn kell wcre járni,már lassan be is költözhetek.nem is merek messze menni,mert állandóan pisilni kell.
2010. nov. 28. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!