Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Schwarczinger Zsoltról...

Dr. Schwarczinger Zsoltról (Szfehérvár) tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Remélem jó írtam a nevét!
2010. nov. 23. 20:56
1 2
 11/11 L1981 válasza:

Sziasztok!

Miután végigolvastam erről az emberről a kommenteket, bizony felbátorodtam és megosztom veletek a mai tapasztalatomat.Munka után bementem az ambulanciára, mert erős alhasi fájdalmaim voltak és elkezdtem vérezgetni a ciklusom közepén. Gondoltam nem hagyom éjszakára, illetve az orvosomat aki szekszárdi épp szabin van (de felvette a telefont!!!) nem tudtam elérni. Megjelenik a doki, az első beteg már a vetkőzőben van, pár perc múlva kijönnek együtt, a doki kérdezi együtt vagyunk-e, mivel egyedül ücsörgök a váróban, mondom nem, én a következő beteg vagyok. Vág egy arcot és visszamegy. Hát így indított. Bekerülök, elmondom mi van jönnek a kérdések: miért ide jöttem, miért nem Szekszárdra, ki az a hülye aki Duphastont írt nekem, és még ide merek jönni stb, stb...még le sem vetkőzöm kijelenti, hogy közti vérzés...jaaa nem úgy hívják menstruáció, mondja, mint egy idiótának a ciklusom közepén. 30 éves múltam, talán észre veszem, ha megjön. Szültem-e? Mondom volt egy 10 hetes és egy 20 hetes vetélésem, amikoris meg kellett szülnöm a babát, úgyhogy rávágom, volt.Ezért járok én Szekszárdra??? Dehogyis, akkor még ebbe az intézetbe jártam Vagy úgy, hirtelen nem volt több kérdése.Mégis mit képzelnek ezek magukról??? 2 babát veszítettem el a felületességük miatt, és még más, szó szerint tudós orvosokat bírálnak? Székesfehérvár ismét bizonyított...

2013. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!