Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha másik kórházban...

Baj, ha másik kórházban csináltatod a terheléses cukorvizsgálatot? Tehát nem abban a kórházban, ahová jársz. Bővebben lent

Figyelt kérdés

Én járok az egyik kórházba, ott intézték AFP-t, ultrahangot, és ott is dolgozik a nődokim. Területileg nem oda tartozom, csak hát a nődokim ott dolgozik

Azonban most a nődokim szabin van külföldön december közepéig.

Baj, ha másik kórházba megyek a cukorterheléses vizsgálatra? Vagy maradjak az állandó kórháznál.

Azért mennék máshová, mert beutalóköteles a vizsgálat és ha területileg illetékes körzetihez megyek, akkor nem biztos, hogy tud adni az adott kórházba beutalót, csak ahová tartoznék.


Köszönöm

24 hetes


2010. nov. 23. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem mindegy hol csináltatod, a lényeg az eredmény lesz.
2010. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A körzeti dokid csak a vizsgálatra ad beutalót, nem egy konkrét intézménybe. A vizsgálatot ott csinálják, ahová bemégy a beutalóval. Nekem itt Pesten adott a doki beutalót, Gyöngyösön csinálták meg a labort.
2010. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nálunk a körzetiorvos konkrét intézménybe ad beutalót. lehet, hogy különböző helyeken máshogy van? ezt nem is tudtam.

-1.-

2010. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a legviccesebb, hogy a házidokim is szabin van. :)

De lehet, holnap lemegyek a helyettes dokihoz és tőle kérek. Fene se tudja, mit tegyek.

2010. nov. 23. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:

A korzeti doki nekem is es a gyerekeknek is mindig konkret helyre, intezmenybe ad beutalot, azt viszont en mondom meg, hogy hova szeretnem kerni, nem a korzetbe kell menni mindenkeppen.


Viszont nem baj, ha mashol csinaltatod a cukorterhelest, az a lenyeg, hogy a beutalo jol legyen kitoltve. A helyettes hazidoki tokeletes, o kiadja.

Az eredmenyt elkered (nalunk be kell menni szemelyesen, nem postaznak) es viszed legkozelebb a sajat nodokidhoz.

2010. nov. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A házidoki oda ad, ahova kéred. A körzeti nőgyógyász szerintem csak a saját intézményébe adhat, de lehet, hogy tévedek.
2010. nov. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hétfőn megyek le a házidokimhoz.
2010. nov. 26. 10:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!