Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes pocis vagyok. A...

7 hetes pocis vagyok. A stressz (hamar kiakadok, túl érzékeny vagyok, gyorsan felidegesítem magam, sokat sírok) mit okozhat a babának?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg semmi bajt nem okoz, csak annyi, hogy akármilyen picurka is még, érzi, ha Te nem vagy jól. De elsősorban Neked nem tesz jót, ha nem tudsz nyugodt maradni.
2009. jan. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
El nem mehet tőle? Mert ez a legnagyobb félelmem.
2009. jan. 13. 10:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 10hetes vagyok hidd el nekem kijárt bőven a streszből 19vagyok 2tesommal és apummal élek még egyenlőre!Átlalában mindig megy a balhé.De a babóm egészséges és szépen ver a kicsi szive.Ne aggodj szerintem nem mehet el.De azért vigyázz magadra.Gratula a babához!
2009. jan. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig én meg úgy tudom, hogy stressztől is el lehet vetélni!!! De nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Bizony nekem ha veszekedés van, vagy ilyesmi, akkor elkezd görcsölgetni a hasam, pedig már 15.hetet töltöm ma!!!


Anyukám is mondta, hogy a baba most már (legalábbis nálam, ebben a terhességi korban) MINDENT megérez, és azt szokta mondani nekem anya, ne idegeskedjek mert a baba tiszta idegbajos lesz és majd születése után is nyugtalan, sírós lesz. Nem hiába mondják ,hogy a mosolygós mamának mosolygós babája lesz. Jó ez sem feltétlenül igaz mindenkire, kivételek mindig vannak, de jobb nem stresszelni amikor csak lehet. Nekem itt a suli, vizsgák, emiatt is ideges vagyok, mondta a nőgyógyi hogy szedjek az idegességre MagneB6-ot, és szedem is!

2009. jan. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam a 3. ...Szóval még annyit, hogy a tévében is mondták, hogy a legfontosabb az első fele a terhességnek mikor nagyon kell vigyázni a stresszel, és ezt nekem több ember is megerősítette!! Ilyenkor fejlődik az idegrendszer, meg minden fontos szerv, stb tb és nagyon fontos hogy minél kevesebbet stresszeljen az ember.
2009. jan. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!