Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami jó ötletetek,...

Van valami jó ötletetek, nagyon erős hányinger ellen?

Figyelt kérdés
Szinte alig tudok nap, mint nap felkelni.... 9 hetes vagyok.
2010. nov. 19. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én az első hónapokban a fagyos gyümölcsöket ettem és jégkrémet, no meg a joghurt....a lényeg az volt, hogy elég hideg legyen :)
2010. nov. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. nov. 19. 13:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajna csak az idő!!!! Tapasztalatból mondom.....kITARTÁST!!
2010. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Neked is köszi :) Igen... én is mindig ezzel éltetem magam...
2010. nov. 19. 14:16
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta tegnap a doki, hogy magne b6-ot szedjek és daedalon-t vehetek be ha nagyon rosszul vagyok.


De nekem konkrétan az válik be, hogy sűrűn eszem piciket. Mondjuk egy mandarint, vagy 1-2 kekszet óránként elrágcsálok. Jobban vagyok tőle.

9 hetes vagyok, még néhány hét és elmúlik (legalábbis bízom benne)! :)

2010. nov. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a gyömbéres üdítőket vagy a reszelt gyömbért (vigyázz, csak keveset, mert csípős!), esetleg egy szeletnyit rágj el, ha hányingered van!

Vagy a tünetek alapján próbálkozhatsz homeós szrekkel is:

COCCULINE napi 3-4x1 tabletta.Komplex készítmény. A hányingert szédülés, sápadtság, gyengeség kíséri, bizonyos szagok provokálják a hányingert.


COCCULUS 9 CH napi 3x5 golyó. A hányingert szédülés, ásítozás és nagy fáradtság kíséri. Az állapot szagingerekre rosszabbodik, meleg szobában, pihenésre javul.


IGNATIA AMARA 15 CH 2x5 golyó. Szorongó, érzékeny kismamáknak, akik a gyomorszájban görcsöket éreznek. A torokban gombócérzet alakulhat ki nehézlégzés érzésével. A hányinger evésre javul, kikapcsolódásra megszűnik.


IPECA 9 CH napi 3x5 golyó Szinte állandó hányinger, sápadtsággal, alacsony vérnyomással. A hányás nem hoz megkönnyebbülést, a beteg nyelve a hányás ellenére is tiszta marad. A beteg nem szomjas.


NUX VOMICA 9 CH 1x5 golyó. A hányinger evés után lép fel, erős álmosságérzet mellett. A hányás megkönnyebbülést hoz, pár korty savanyú vagy szénsavas ital ilyenkor jólesik a gyomornak. A kávé vagy annak illata erős hányingert okoz.


SEPIA 9 CH napi 2x5 golyó. Már reggel, ébredéskor éhgyomorra hányinger lép fel, és fokozódik ételszagra vagy étel látványára. Gyomorégés, rossz szájíz kísérheti, amit az evés csak átmenetileg enyhít. Kívánja a savanyú ízeket.


TABACUM 9 CH napi 2x5 golyó. Nagyfokú sápadtság, hányinger. A hányás mellett hideg verítékezés, szédülés, erős szívdobogás alakul ki. Az állapot enyhe mozgásra is súlyosbodik. Javul friss levegőre.



Általában segítenek. Jobbulást!

2010. nov. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, nektek!
2010. nov. 19. 14:46
 8/11 anonim ***** válasza:

En az elejen citromos vizet ittam. Nalam ez valt be a legjobban :) Probald ki, hatha segit...

Jobbulast, kitartast, es boldog Babavarast! :)

2010. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom, nem vígasztal, de én konkrétan fel sem tudtam kelni a 16. hétig! Folyamatosan öklendeztem, hánytam, és egy pillanatra sem szűnt meg a hányingerem.

Próbálkozz, mert mindenkinél más segít, ha segít egyáltalán ...

A citromos vízben van valami, mert sokan esküsznek rá, én még most is csak ezt tudom inni, pedig 21 hetes és 4 napos vagyok már. Meg próbálj mindig enni pár falatot, és csak utána inni, van, akinél ez is beválik. Nekem még a hideg cola volt az, ami jól esett a nagy hányások között.

Jobbulást!

2010. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyömbértea, cukor nélkül. nekem bejött.Kitartás!
2010. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!