Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismama vagyok,...

20 hetes kismama vagyok, mikor menjünk 4d-re?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
MI a 22. hé t elején voltunk. nagyon szuper volt. pont jó volt a mérete. Mindent jól lehetett látni, csak nyár volt, előtte fagyiztunk, és annyira mocorgott, alig leheett róla normális felvételt csinálni. Szerintem keress helyet, és jelentkezz be.
2010. nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mi 21. héten voltunk. nagyon aranyos volt, már egész formás és remélem nem elfogultság, de én egyéni vonásokat is véltem felfedezni rajta.
2010. nov. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. nov. 19. 09:34
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia. Mi 25 hetesen voltunk.


[link]


[link]


Kicsit homályosak a képek, mivel fényképezővel tudtam csak feltenni, nincs szkennerünk.


Elég szépen látszódott már a pofikája. De lehet ráérsz 26-28. héten menni. Bár úgy hallottam az se jó ha túl későn mész.

2010. nov. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28-32 maximum mert utana mar nem olyan tiszta a kis arca
2010. nov. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én most 26 hetes vagyok, jövő héten megyünk, vagyis a 27. héten. Amúgy voltunk a 19. héten is, és már akkor is kis édes volt a bébim. :)
2010. nov. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csináltattam integrált tesztet és ezzel együtt a 13. héten készült róla 4D-s felvétel. Megdöbbentő volt, mennyire kisember formája volt már akkor is...


Egyébként mozizós céllal mi a 24. héten voltunk és nagyon szép volt, jól látszott mindene.

2010. nov. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

25 hetesen voltunk, és már nagyon szépen látszódott mindene. S hasonlott önmagára, mikor megszületett. :)

[link]

2010. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi ciszta miatt kétszer is voltunk, a 23. és a 27. héten, mindkettő óriási élmény volt. Láttuk az arcát, a mozdulatait és minden testrészét. A szonográfus azt mondta, hogy valóban élményszerűbb a 30. hét után menni, de akkor már megvan a veszélye annak, hogy szinte semmit nem látsz belőle,mert a helyhiány miatt összegömbölyödik.

Nekünk óriási élmény volt mindkét alkalom, tünemény volt a kis arcocskája, és volt még helye mozgolódni is.

Szerintem egy hónap múlva már érdemes elmenned! Szép heteket kívánok!

2010. nov. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a szonográfus azt mondta, hogy a 26-27. hét között érdemes menni.
2010. nov. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!