Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, hogy ne hízzak...

Mit tegyek, hogy ne hízzak el, vagy jelezzem a dokinak, hogy sok a hízás, és menjünk laborra?

Figyelt kérdés

Ma voltam védőnőnél, és +7kg egy hónap alatt, 73kg vagyok, 62ről indultam, 29hetesen 11kg.

Nem is a 11kg az aggasztó, hanem az egy hónap alatt 7kg, úgy, hogy egy hete a dokinál csak 3kg volt plusz, magyarul nemcsak egy hónap alatt ennyi, hanem egy hét alatt 4kg.

Nem nassolok, ha befut akkor is egy rudi max.

Most mit csináljak?


2010. nov. 4. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szólnék a dokinak, lehet, hogy sok víz ment rád, arra pedig nem árt odafigyelni. Vérnyomásod nem magas?
2010. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

110/60 a vérnyomásom, nem vizesedek, semmi külső jele legalábbis.

Naponta friss alapanyagokból főzök, kicsiket eszek, sőt kevesebbet de egészségesebbet eszek, mint terhesség előtt, sokat mozgok(nagyobb gyerek hajkurászása, házi munka)

2010. nov. 4. 15:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egy hónap alatt (20-24. hét között) híztam 3,5 kilót, és azt mondta a dokim, hogy túl sok. Azt is mondta, hogy ő tisztában van azzal, hogy nem eszem sokat, de terhesen teljesen másképp működik az anyagcsere. Szóval pl. azt mondta, hogy délután 4 után már ne egyek gyümölcsöt, mert sok benne a cukor. Szóval mindenképp érdemes dokival konzultálni.
2010. nov. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont, hogy a gyümölcsben lévő cukrot hamar le tudja dolgozni a szervezet és pont vacsira ideális egy kis gyümölcsöt enni és egészséges is. Jobb, mint egy szendvics vagy virsli vagy bármi más.
2010. nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 krisztina27 ***** válasza:

Sajnos én is a gyors hízok közé tartozom.

Én most vagyok 19 hetes és 10kg már rajtam van.

A védőnő szerint ez még nem veszélyes, de most már vissza

fogtam magam én is mert szerintem meg sok. 60-ról indultam

és 70-vagyok.

2010. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy a védőnő mérlege nem pontos? mindig uazon a mérlegen érdemes nézni a gyarapodást. Nekem is nézi a vnő, doki, de én a sajátot tekintem hitelesnek.
2010. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!