Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is babonás ilyen téren?...

Más is babonás ilyen téren? Kapott a párom a cégtől,babakocsit,pelenkázót,etetőszéket.De én babonás vagyok,még csak 9hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Lakásba ilyet tárolni:(
2009. jan. 12. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Én nem vagyok babonás, de ennyi idősen még én sem vinném haza.
2009. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Hát ha már kaptad,akkor nincs mit tenni,megtartod:-)

Igen,én nagyon babonás vagyok a barátnöimnek és a tesómnak sem engedtem,hogy a 35-dik hét elött bármit is adjanak...

De ezt mindenki másképp gondolja!!!

pussz

2009. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz érzésed van emiatt, ezt megértem, az ember lánya az elején nagyon tud aggódni. De azért kár lenne visszautasítani, nem olcsó egyik sem. Nem tudjátok egy ideig máshol tárolni? Szülőknél, testvérnél, vagy garázsban?
2009. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudjuk,hol tárolni,szülök 220km távolságra vannak tőlünk.:(Tudom,hogy egyik sem olcsó.Berakjuk a lakásba a spájzba:) :(
2009. jan. 12. 17:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

milyen babona? (nem ismerem, elnezest)

rendes a parod munkahelye!

orulj neki, el a borus gondolatokkal!

2009. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök hó, ha a spájzban tudod tárolni. Ha tudod takard le valamivel, ha meg eljött az idő, akkor majd szépen előveszed. Boldog babavárást!
2009. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne legyél babonás! Hülyeség!

Én 18 hetes voltam amikor megvettük ezeket. Nagyon örültem volna ha ilyen ajándékot kapok!


Üdv:

36 hetes kismama

2009. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a babonákban hinni, semmit nem befolyásolnak azok az ajándékok! Mivel még nem aktuális ezért el kell rámolni őket, mert még fura lenne nézegetni amikormég 9 hetesen fel se fogja az ember hogy mi is van :) Minden rendben lesz veled és a babáddal is, tojunk azokra akik babonával akarják megmagyarázni ha valami nem úgy alakul ahogy szeretnék!
2009. jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!