Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol van olyan bababolt, ahol...

Hol van olyan bababolt, ahol újonnan, olcsón betudom szerezni a pelenkázót és a babakocsit?

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik városban?
2008. nov. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
BP.-n vagy az M0-ás közelében
2008. nov. 13. 10:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a www.babaholmiolcson.hu oldalt, mi szinte mindent itt vettünk meg, nagyon jó kis babadiszkont.
2008. nov. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az előzővel egyet értve, szintén csak ajánlani tudom. Miden megkapható egy helyen, a legjobb ár ott van, ha újat akarsz, hidd el, sok mindent végignéztem én is. Cím a weblapon, de az M5ről kb 5 perc kocsival, szóval nem a belváros közepén van ráadásul.

Még két bolt, ha már arra jársz: egyik a Kismama Outlet, ha mész befelé a Soroksárin, a Határ utat és Ömv kutat elhagyva kb kmrre, jobb oldalt. 500 mrel feljebb van még egy pici bababolt, ott is vannak jó cuccok. Az outletben ki lehet fogni márkás holmikat, érdemes elnézni. Jó vásárlást!

2008. nov. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a Vaterán szereztem be új babakocsit. Kétfunkciós, babahordóval, lábzsákkal - alkudva 32 e HUF-ért nagyon trendi.

Bababútort - kisszekrény+pelenkázó+ágy matrac nélkül, házhozszállítva 74 e HUF.

Szerintem érdemes szétnézni ott is.

2008. nov. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz szét a teszveszen,mert mi ott találtunk pelenkázót,sőt pelenkázó és fürdető komódot,aminek az eredeti bolti ára kb. 40e, itt 15 volt,helyhiány miatt és egy kisbaba nem tudja annyira elhasználni,hogy látszódjon.Nagyon sokféle babaágy, babakocsi is van fent,érdemes körülnézni.www.teszvesz.hu
2008. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek!!!!
2008. nov. 13. 10:48
 8/8 anonim ***** válasza:

www.babaeden.hu

Nagyon kedvesek és nem drága bolt!

Üdv

2008. nov. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!