Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen szedhetek-e...

5 hetes terhesen szedhetek-e antibiotikumot?

Figyelt kérdés
Mellhártya gyulladásom van és a tüdőmnél is zörej hallható. Nem lesz baja a picinek? Vagy esetleg nem tudtok homeopátiás szert?
2010. nov. 18. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Indokolt esetben, orvosi utasításra szedhető antibiotikum, de ezt csak a kezelőorvosod tudja mérlegelni. Ne haragudj, de mi nem orvosok vagyunk, a legtöbb ember csak hírből ismeri a mellhártya gyulladást, nem ismerjük a kórelőzményedet, stb. Miért nem az orvosra bízod?
2010. nov. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pont most beszéltem a háziorvossal erről. nekem nem kell, más miatt került szóba. azt mondta, hogy lehet, de nyilván te is meg fogod beszélni ezt az orvosoddal.
2010. nov. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ORVOS mit mondott, amikor felírta a gyógyszert. Mondtad neki, hogy babát vársz. Itt felelősségteljesen senki nem fog semmit írni. Egyrészt nem tudjuk a gyógyszer nevét, másrészt ha tudnánk, akkor sem tudhatjuk, hogy azt éppen szedheted-e. Lesz-e esetleg baja tőle a picinek vagy sem? Mit teszel azzal a válaszolóval, aki azt írja, hogy szedd nyugodtan és szüléskor kiderül, hogy csonka kézzel született a picid emiatt? Homeopátiával pedig otthon egyedül ne kísérletezz, ha homeopátiás orvos mond valamit erre, akkor szedheted, mert hatásos, de várandósan, orvosi utasítás nélkül még homeot sem, ugyanis ott is vannak olyan bogyók, amik vetélést okozhatnak. Én kaptam ilyet szoptatás alatt, de 3x is felhívta rá a figyelmem az orvosom, hogy ha a legapróbb gyanúja is felmerülne a következő babának ,akkor ezt ne szedjem.
2010. nov. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az orvos aki felírta, biztosan felmérte a kockázatokat.

Ha félsz az antibiotikumtól - miért nem keresel fel egy homeós orvost? A homeopátiás szerek sokkal biztonságosabbak, nem károsítják a babát. DE ehhez fel kell keress egy homeós orvost.

Én is 5 hetes terhes vagyok-épp most vagyok túl egy felfázáson amit homeós bogyókkal oldottam meg.

Jó egészséget és szép babát!

2010. nov. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!