Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császár után mennyi ideig nem...

Császár után mennyi ideig nem ajánlott teherbe esni?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy egyes orvosok 5 év várakozást javasolnak utána, hogy minden jól begyógyuljon? Volt, aki nagyon hamar esett teherbe császár után?
2009. jan. 12. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Az 5 év mindenképpen túlzás. Orvosa válogatja, hogy mennyit javasol, én az 1 év körülit tartom reálisnak.
2009. jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3 ev az idealis, 1 ev a minimum.

de fugg attol is, hogy mennyire gyorsan regeneralodik a szervezet, ami szemelyenkent ugye eltero lehet erősen.

2009. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 6 hetes kontrollon a doki azt mondta, hogy ha egyből teherbe esnék az sem baj, csak sűrűn kéne menni vizsgálatokra, és nagyon sokat kéne feküdni. Ideális esetben a császár után min 2 évvel ajánlott a köv szülés.
2009. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!