Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Császár után mennyit ajánlott...

Császár után mennyit ajánlott várni az új babával?

Figyelt kérdés

A saját dokim 1évet mondott - a következő teherbeesásig. Szeretném majd megint megpróbálni a természetes szülést. - az elsővel is nekivágtunk, de nem jött össze.

13hós a lányom - most vagyunk már úgy vele, had jöjjön a tesó, ha jönnie kell.

Kórházban azt monsták min.2évet várjunk a következő terhességgel.

Tapasztalataitok?


2011. jún. 3. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Megkérheted a nőgyógyászt, hogy uhval vizsgálja meg a belső varratot.

Érdemes óvatosnak lenni!

2011. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 császáros szülés között ajánlatos várni két évet. Azaz már teherbe eshetsz, ha akarsz. Hogy baj lesz-e, úgysem ettől függ, hanem sok minden mástól. Pl hogy hol tapad a méhlepény. Ha épp a hegen, akkor hiába vársz akár 10 évet is, van kockázat...
2011. jún. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk az első császáros lett (kettőzött lábtartás miatt).

A második rá 2,5 évre született természetes úton.

A harmadik a második után 3,5 évvel szintén természetesen.

2011. jún. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én csak onnan tudom, hogy már 1.5 évvel később lehet szülni, hogy anyukám is így volt...Engem megszült '95.03.03-án, Tesómat pedig '96.06.08-án:)
2011. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kisnita ***** válasza:
Elvileg 1,5 évet szoktak mondani hogy ennyi legalább legyen a két szülés közt. Már próbálkozhattok a babával mert mire születni fog már letelik. Viszont nem csak ettől függ, hogy mennyire lesz probléma mentes vagy hogy egyáltalán megszülheted-e simán. A terhesség alatt gyakran nézik majd a hegvastagságot, ezen is múlik, a lepényen is, a magzat fekvésén, a súlyán, stb.
2011. jún. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A baratnőm 3 honappal szülés utan ismét teherbe esett. A hegét nézték folyamatosan, majd természetes uton szült. Én 6 honapot vartam. A doki azt mondta, hogy mehet. Szerintem ez egyén függő is. Ha a heged szép, a doki bolint, akkor rajta :D. De ennyi idő utan, mar biztos probalkozhattok!
2011. jún. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én dokim 10 hónapot mondott de szerintem azért kell 1 év neki. Viszont ha mindenképpen természetesen akarsz szülni én is várnék 2 évet.
2011. jún. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én dokim 9 hónapot szabott meg, szigorúan. Betartottuk, 18 hónapos a gyerkőc, mostmár jön a kistesó.
2011. jún. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!