Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 25 hetesen...

Normális, hogy 25 hetesen ömlik az előtej belőlem?

Figyelt kérdés

Reggelre 4 tenyérnyi folt volt a pólómon, nagyon rosszul aludtam, mert folyton éreztem, hogy nedves rajtam a póló. Ha szabadon van a mellem, látszik, ahogy csöpög ez a fehéres átlátszós folyadék.

Mit tegyek?

Aludjak már most melltartóba betéttel?

Csak 25 hetes terhes vagyok....

Válaszaitokat előre is köszönöm


2010. nov. 16. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is kb 25hetesen kezdődött, de ennyi tejci soha nem jött. Én azt tanácsolom neked, hogy vegyél fel éjjelre is kényelmes, nem merevítős melltartót, és tegyél be szoptatós betétet, hogy ne a ruhád meg az ágyneműd legyen tejes. Elhiszem, hogy nagyon kellemetlen, biztos lesz jó sok tejcid ha megszületik a babucid! :) Boldog babavárást kívánok!

35hkm

2010. nov. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, neked is!
2010. nov. 16. 07:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 18 hetesen kezdődött.

Én sportmelltartót hordtam melltartóbetéttel.

2010. nov. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a 6. hónaptól kezdett jönni az előtej,én is meguntam,hogy minden reggelre el vagyok ázva,így hát kényelmes melltartó+melltartó betét. :)
2010. nov. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elkeserít-útálom a melltartót :-(

De van, ami mindent megér!

Köszönöm

2010. nov. 16. 09:12
 6/6 anonim válasza:
ha nem szereted a meltartót megoldás lehet ha törölközöt raksz a melledhez lehet nem esztétikus de talán kényelmesebb mint a melltartó.sok sikert
2010. nov. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!