Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta terhes vagyok, azóta...

Mióta terhes vagyok, azóta nagyon nehezen tudok aludni. Éjszakánként rengeteget forgolódok. Ez már így is marad végig?

Figyelt kérdés
8 hetes kismami
2008. jan. 11. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én szintén így vagyok, plusz az éjszakai pisilések! A szervezet felkészül, aggódik, átáll! Ne aggódj, ez normális és valószínű így is marad! Gratula a babócához!

25 hetes kismama!

2008. jan. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem változó van olyan hogy halgatom a férjem horkolását:)és van olyan amikor ő az enyémet:)még nem tudom olyankor mikor jól alszok mitől van de biztos vagyok hogy olyankor aktivabb vagyok napközbe van séta is lehet ezért próbálkoz 11hetes mamika
2008. jan. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Nyugodj meg, én is így voltam az elején. Nem nagyon tudtam aludni, fent voltam éjszaka többször is, mint aki már jól kialudta magát. Közben meg álmos is voltam, meg nem is. Aludtam volna én, de nem tudtam. Gondolj valami szépre, a babáddal kapcsolatban és tudsz majd aludni.Nekem a 8.-héten elmúlt.

Üdv: 20 hetes kismama

2008. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én szinten ebben a cipoben jarok.Nem is ertettem,h én aki aztan mindenhol minden korulmeny kozott kepes voltam aludni most nem tudok.Az elalvassal nincs gondom,de par ora mulva felebredek es nem tudok visszaaludni,a par ora alatt is eleg ebren alszom,ami eddig nem volt jellemzo ram.

En remelem,h nem marad ez igy sokaig,hiszen most meg nekunk is lehetne aludni,mert kesobb ez egy kicsit nehezkesebb lesz.

7 hetes kismama

2008. jan. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!