Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol érdeklődjek szerintetek?

Hol érdeklődjek szerintetek?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, itt is fogok szülni. MAgyar állampolgár vagyok, van bp-en is bejelnetett lakcímem. A párom viszont külföldi.

Nem házasodtunk össze. Kaphatja a gyerek az ő nevét, vagy nem?

Szerintetek ennek Mo.-n kell utánajárnom?


2010. nov. 12. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel külföldön szülsz, ott fogják anyakönyvezni, ezért szerintem ott kell érdeklődni.
2010. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Ez attol függ hogy hol vagy külföldön!?En ausztriäban fogok szülni es mi összehäzasodunk meg a baba erkezese elött mert itt nincs olyan mint magyarorszägon az apasägi nyilatkozat!Ha nem vagyunk häzasok az en nevemet kapja es ezt nem akarom!Te hol fogsz szülni?
2010. nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is Ausztriában élek. A terhességem óta beszéltünk a házasságról, de szeretnénk szép, emlékezetes esküvőt. És az terhesen nem éppen ajánlott, mert különböző védőoltások kellenének.

Lehet, önzőnek tűnik részemről, de álmaim esküvőét szeretném megvalósítani. Sajnos ennek megszervezéséhez pedig kevés az idő.

Akkor legrosszabb esetben egyelőre az én nevemet kapja majd a baba, aztán esküvő után majd az apja nevét.

2010. nov. 17. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!