Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gasztroenterologián voltunk...

Gasztroenterologián voltunk kisfiammal 1 éves és azt mondták 5 hét múlva érdeklődjek az eredmény végett, vajon pont 5 hét még megjön az eredmény? és ha gond lenne nála nem értesítenénenek hamarabb? ,

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 5 hét akkor 5 hét. Sajnos ezek már csak ilyenek, próbálhatsz előbb is érdeklődni, de nem hiszem, hogy meglesz. Meg kell próbálni. Valószínű nem hiába mondták az 5 hetet. Egyébként mit csináltak vele? Milyen eredményt kell várni?
2010. szept. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vérvétel volt néztek nála több dolgot pontosan én sem tudom mit. vas , pajzsmirigy , allergiák ezek biztosak.

Már négy és fél hét eltelt gondoltam hátha tudnak már valamit mondani nekem.

2010. szept. 30. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is 4-5 hetet mondtak, mire meglesz az eredmény, de nekünk azt mondta a doktornő, hogy ő fog értesíteni levélben.

2010. szept. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekünk azt mondták hogy telefonáljunk .

És meg van már nektek az eredmény?

Miért küldtek benneteket el?

2010. szept. 30. 11:23
 5/5 anonim ***** válasza:

2 napja voltunk még csak :)

Nem hízott a kisfiam és sokat bukott, ezért a túlbuzgó dokink beutalt. Az UH-on nem találtak semmit. Közben már abbahagyta a szopit (amúgy 11 hós lesz), most már tápszert kap és azóta hízik rendesen.

Úgyhogy szerintem felesleges volt, de persze örülök neki, ha meg is mondják, hogy minden rendben... :)

2010. szept. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!