Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek cukorterhelésre,...

Holnap megyek cukorterhelésre, de azt nem mondta a védőnőm, hogy mikor lesz meg az eredménye. Mennyi idő után érdeklődjek nála?

Figyelt kérdés

Mert gondolom nála kell érdeklődni,mert a dokim azt mondta,hogy az ultrahangra már az eredménnyel menjek.

23+4 km


2009. aug. 17. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a laborba kellett mennem az eredményért, aznap 1 órára készen is volt. kérdezd meg a laborban hogy hova és mikor menj az eredményért. A védőnőmnek semmi köze sem a vizsgálathoz, a beutalót is orvosnak kell adnia nálunk, de gondolom városonként lehetnek eltérések...

26 h

2009. aug. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a védőnőm egy hétre rá mondta meg az eredményt.Én is telefonon érdeklődtem nála.
2009. aug. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem másnap kellett visszamenni a laborba az eredményért.

2009. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!