Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Raknátok föl császáros sebről...

Raknátok föl császáros sebről képeket?

Figyelt kérdés

néztem neten és nagyon megrémültem.

eddig is féltem a császártól,de most főleg.

nincsen rá gyanu hogy császáros leszek csak érdekelne milyen a mostani császár.


2010. nov. 12. 19:13
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

hát tényleg nem csúnya

na jól van én is megnyugodtam :)

nem nekem nincs semmi gyanúja,hogy császáros leszek,de ki tudja,soha nem lehet tudni.

Sok szerencsét és egészséget kívánok mindenkinek a babákhoz és a leendő babákhoz is.

köszönöm a válaszokat!

34 hetes k.m.

2010. nov. 13. 09:21
 12/25 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt, csak 11 óra vajjudás után, és oxitocin segítségvel még mindíg nem tágultam, csak 2 ujjnyira, utána a babám szívhangja elkezdett lemenni, és toltak is a műtőbe. De 11 óra után áldás volt a császár, a mostanit is ugy szeretném, mert akinek császárja volt már nem kaphat epit. :( Könnyű szülést, és jó egészséget nektek!

(képes voltam)

2010. nov. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem kaphat epit? Most egy kicsit megijedtem, mert nekem is 100% császár lesz és nagyon nem szeretném ha altatnának. Az első is császáros volt és akkor gerincbe kaptam az érzéstelenítőt. Ezek szerint másodszor már nem adható?
2010. nov. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Császárnál kaphat, csak ha sima szülésnél nem kaphat,mert akkkor nem érzi ha fáj a hege, és a császáros kismamáknál fenn áll a hegszétválás esélye. Szoval, ha én természetesen szülök, és kérnék epit, akkor nem kaphatok, mert nem éreznék fájdalmat. De ha császároznak, akkor minden további nélkül. Szóval te is kaphatsz.
2010. nov. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Köszi a választ. Azért most megnyugodtam. :-)
2010. nov. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Látod, nem is olyan csúnya. :) Én is tartottam tőle, de mikor megszületett a drágám, már nem érdekelt a heg, főleg, hogy aztán tényleg nem gáz. Neked is jó egészséget, és szép, könnyü szülést kívánok!

Utolsó! Köszi az informálást. Először is én megijedtem, hogy ha a kövinél is császárra kerül sor, akkor már nem lehetek ébren, de megnyugtattál. :) De ez így logikus.

2010. nov. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Kedves 09:58.Epi/EDA/Epiduralis erzestelenites teljesen mas mint a Spinal/gerincbe adott erzestelenites.Az EDA-t normalis szulesekkor adjak fajdalomcsillapitaskent,ezt a csigolyak koze a velo KULSO reszere fecskendezik,ettol erezni a tolofajasokat de semmi fajdalom,sem a vagasnal,sem varrasnal.A Spinal /gerinces anastetic az a gerinc csigolyak kozott behatolva a csigolyak belselyeben vegig huzodo agyvizbe adjak amitol derektol lefele TELJESEN "lebenitanak"igy semmit nem erzel,ezt szoktak csaszarozas eseten adni.Szoval te es barki ugyan ugy kaphat Spinal erzestelenitest akar a2. 3.csaszar eseten is.Kedves kerdezo remelem nem kerul sor ra bar jomagam is gondolok erre is:(barmi kozbe johet.Kellemes babavarast mindenkinek!!! 33h km
2010. nov. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
4 és fél hónapja volt császárom,de nekem már alig látszik!
2010. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Köszi szépen kedves 13.44. Én laikus eddig azt hittem a kettő ugyanaz (mármint spinális és epidurális), de így akkor már képben vagyok.
2010. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hát lehet ráéreztem erre a császárra,de bíztam benne hogy nem az lesz.

36 óra vajúdás után már a tolófájásoknál tartottam és abszolult nem tágultam semmit,így meg császároztak.

December 23.-án 13óra 24perckor 3390grammal és 53 centivel megszületett a kis leányzónk :)

Itt egy kép Vanda babáról :)

[link]


Ha még elolvassátok.

2011. febr. 4. 16:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!