Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Raknátok föl császáros sebről...

Raknátok föl császáros sebről képeket?

Figyelt kérdés

néztem neten és nagyon megrémültem.

eddig is féltem a császártól,de most főleg.

nincsen rá gyanu hogy császáros leszek csak érdekelne milyen a mostani császár.


2010. nov. 12. 19:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá gyanu szerintem ne idegesítsd magad ilyeneken! Élvezd ki a maradék időt!
2010. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
ui: ugyanolyan heg mint bármely más műtéti seb. Ha van vakbélheged akkor olyan csak a hasad alján helyezkedik el vízszintesen.
2010. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Kivették az epém, 3 heg maradt, egy a mellem között alatt, egy a köldököm mellett, egy az oldalamon. Ezek olyan 3-5 centisek.

A császár bikinivonal alatti heg, olyan 10 centis, hajszál vékony, szèp alig látszik, az epeműtétem hegei vastagabbak, és ott másfajta varrat van, olyan stoppolt, a császáré pedig csak egy csík!

Most lehet vesekövem van, akkor még egy hegem lesz:) tele leszek foltozva:D

meg lehet szokni, engem nem zavarnak!

Pláne a császáros heg, bikiniben nem is látszik, meg anélkül sem feltűnő!

2010. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

szegény akkor rajtad tényleg sok heg van. lehet akkor én azért félek annyira tőle mert rajtam még egy sincs.

amúgy 34 hetes vagyok és élvezem,de már jobban élvezném ha kint lenne :)

2010. nov. 12. 19:28
 5/25 anonim ***** válasza:
Szia, hát képet nem raknék fel... nekem elég csúnya. Kb 15 centi, féloldalas és 4 mm vastag, sötétpiros. 14 hónapja szültem, most 14 hetes vagyok. A külső heg nem sokat számít, legfeljebb csúnya, a belső számít.
2010. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Képet nem tudok feltenni, de nekem nagyon szép volt a sebem és most 13 hónappal később is nagyon szép, halvány, kb 8 cm hosszú. Ne félj tőle, bár reméljük nem kerül rá sor. Én most 25 hetes vagyok, tudom hogy újra császár lesz, és egyáltalán nem félek, igaz tudom mire számítsak.

A természetes szülés akkor fáj, a császár utána, de elviselhető.

2010. nov. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
igen engem is csak az rémiszt hogy csúnya.
2010. nov. 12. 19:40
 8/25 anonim ***** válasza:
Képet én sem tudok feltenni, de nem csúnya. 7,5 hónapja szültem, kb. 10 cm hosszú pirosas csík, de nem feltűnő. Bikinivonal alatt van, még egy falatnyi bikiniből sem látszik ki. :) És csak egy csík, nincsenek tipikus öltések. Úgyhogy ez a heg egyáltalán nem para. Én már 34 hetesen sejtettem, hogy császár lesz, mert farfekvéses volt a babám, és az is maradt. De ha nálad nincs gyanu, ne agyalj ezen.
2010. nov. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
6 és fél éve szültem császárral. A bikinivonal alatt vágtak 10 cm-es hosszúságban és felszívódó varrataim voltak (állítólag nem mindegy mivel és hogyan varrnak). Mára már szinte semmi sem látszik belőle. Csak most, hogy újra terhes vagyok és nő a pocak egy kicsit kidudorodik.
2010. nov. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Én 2009 februárban szültem most ilyen a hegem:

[link]

[link]

8 hetes km :)

2010. nov. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!