Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes terhes vagyok. Vizes...

39 hetes terhes vagyok. Vizes a lábam, ödémás a kezem, lehet ebből valami bajom nekem vagy a picurnak a szülésnél? Nem társul hozzá magas vérnyomás, s nincs fehérje a vizeletembe.

Figyelt kérdés
Mit tehetnék, hogy eltünyjön a vizesedés?
2009. jan. 10. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:

szia,


Sajnos semmit.

Ez már előjele annak, hogy nemsokára itt az idő.


Szülés után elmúlik magától, de ha nem rögtön akkor se aggódj, nekem még pár napig eltartott...igaz én augusztusban szültem.

2009. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos semmit nem tudsz tenni ellene! Én szeptemberben úgy néztem ki, hogy az elefántok sírva könyörögtek a receptért. :D október 9-én meglett a kisfiam.

2009. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én 34 hetes vagyok ezekkel a problémákkal és magas vérnyomással. Most akartak befektetni a kórházba. Próbáld meg felpolcolni a lábaidat, sokat pihenni és sótlanul enni.

Ha a vérnyomásod nem magas semmi probléma nem lehet.

2009. jan. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!