Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama vagyok. Pár...

11 hetes kismama vagyok. Pár napja nem igazán kívánom a szeretkezést. Nem szeretném hogy a férjem azt gondolja hogy őt nem kívánom. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Velem is így volt, a második harmadban egyáltalán nem kívántam, de megértő volt szerencsére a férjem, persze azért néha engedtem a csábításnak. A harmadik harmadban viszont megfordult a helyzet a férjemet nem lehet rávenni, nem azért mert nem kívánja hanem a nagy pocak zavarja, félti a babát. Mostmár így 36 hetesen mivel nyitva van a méhszáj pedig nem is szabad.

A féjed biztosan nem fogja azt gondolni hogy őt nem kívánod, meg fogja érteni hogy ilyenkor egy kismamának egy kis összebújás, simogatás sokkal jobban esik.

36 hetes kismama

2009. jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te meg egesz jol vagy vele.en amiota megszuletett a pici./(4honaposak vagyunk)semmi kedvem,sot egyenessen idegesit ha hozzam nyul.sajnalom az egeszet,mert szeretem a ferjemet,de nem tudok valtoztatni magamon.egyszeruen nincs isidom gondolni a szeretkezesre,faradt vagyok.meg ha valamivan is meg az kozben is a picire gondolok.mar attol felek nem vagyok normalis.tulsagossan a picire vagyok hangolodva.de a ferjem turelmes,megbeszeltem vele,legyen meg turelmes velem.megert es ezert ugy erzem,hogy csak at megy ez azegesz.most meg faradtak vavgyunk az egeszbol,szules,24oras baba foglalkozas,hat kinek van kedve meg szeretkezni is.bar irigylem akinek van ra kedve.kitartas,majd vissza jovunk a regi formaba.addig is beszeljel a ferjeddel rola,hogy megertsen.jo babazast
2009. jan. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rosszul olvastam,te vagy 11hetes.azt hiuttem a babaval vagy 11hetes.bocsi.;))
2009. jan. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

22 hetes vagyok. Nekem szinte az elejétől nincs kedvem a szexhez. Én megbeszéltem a párommal, hogy ne értse félre nem őt nem kívánom, hanem a szexet. Nekem a behatolással vannak problémáim, attól félek, hogy baja lesz a babának (tudom, hogy nem). Természetesen más módon kielégítem az ő igényeit, mert neki azért vannak és azt nem szeretném, ha netán ez miatt menne tönkre a kapcsolatunk vagy lenne közöttünk nézet eltérés. Eddig szerencsére nagyon türelmes volt velem és elfogadta, megérti a helyzetet, de ehhez kellet az is hogy nyíltan és őszintén leüljünk és megbeszéljük a dolgokat.

Szerintem beszéld meg a pároddal az érzéseidet: mitől félsz, vagy miért nem kívánod a szexet... és mondd el neki, hogy tudod, hogy ez neki nehéz, de szeretnéd, ha megértene és támogatna téged. Hidd el meg fogja érteni, mert szeret téged is és a babát is. Csak az a lényeg, hogy vedd azt is figyelembe, hogy neki attól még vannak igényei.

2009. jan. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélj vele én is ezt tettem, férjem nagyon megértő.Nálam viszont teljesen változó a helyzet van amikor rettenetesen kívánom és van amikor a hátam közepére sem óhajtom.(a szexet)Viszont ha kívánom(kb 5-6 napja voltunk együtt utoljára)akkor volt olyan hogy egymás után háromszor is elmegyek de fergetegesen és szinte öntudatlan állapotban vagyok, ilyen előtte még nem volt, pedig nagyon jó a szexuális életünk.De úgy érzem hogy kb heti egyszeri együttlét mindkettőnknek elég szerintem neki is, azt tudnám mert ismerem annyira ha nem így lenne.
2009. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utsó vagyok:26 hetes
2009. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és segítségeteket.
2009. jan. 12. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!