Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, ha 7-8 hetes...

Normális az, ha 7-8 hetes terhesen szinte állandóan 37,2 körüli a hőm?

Figyelt kérdés
2008. jan. 10. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hallottam, hogy lehet magasabb hője a kismamáknak,de én nem mérem sose, nem érzem magam betegnek,így ilyennel nem idegesítem magam.Ha ez miatt aggódsz akkor kérdezd meg a dokit.Ha nem vagy megfázva vagy nincs semmilyen fertőzésed,akkor szerintem nincs gond.A hormonok sok mindent tudnak művelni az ember lányával ilyenkor.Nem kell rögtön aggódni(persze azért kell),de ne ilyenekre koncentrálj.Örülj a babának nem lesz semmi gond!!:))
2008. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Terhesen miért kell méregetni a hőt? Nem volt elég előtte?-mert gondolom méregetted...

Csak okot adsz magadnak a felesleges aggódásra...

Jó lenne, ha már lazítanál!!

2008. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem is magasabb volt az első kb. két hónapban, ez normális, még a 37 körüli érték elfogadható, a szervezeted így is reagálhat. De valóban felesleges már méregetni, ne figyelj erre, mert annál magasabb lesz, pszichoszomatikusan is, az az már nem tesz jót nektek. Nyugodj meg és ne gondolkodj ilyeneken és főleg csak akkor mérj, ha valóban beteg vagy! Sok sikert.
2008. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az első harmadban a progeszteron-szint magasabb, hiszen a sárgatest tartja fent a terhességet.A progeszteron valami hőtermelő hormon. (Így a hőmérséklet is magasabb, ahogy a ciklus 2. felében is, mert már akkor is megnő a progeszteron szint).
2008. jan. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia,nekem az első 3 hónapban folyamatosan 36,9 -37,3 közt volt a hőmérsékletem.Ez normális ,csak ne menjen 37,5 fölé - ezt a dokim mondta.Ne aggódj ,jó babavárást!
2008. jan. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7 hetesen nekem 37-2-5
2009. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsónak: köszi a választ, de már 6 hónapos a babám:)
2009. febr. 10. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!