Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány centi a haskörfogatod...

Hány centi a haskörfogatod 27-28 hetes terhesen? Állandóan mozog a baba vagy vannak hosszabb szünetei?

Figyelt kérdés
Az enyém 98cm. Ez megfelelő nagyságú? Tudom,hogy a magzat növekedése szempontjából nem ez a meghatározó,de olyan sokan mondták már,hogy nem is látszik a terhességem,hogy már aggaszt. 27+4 hetes
2011. ápr. 8. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 27+3hetesen 99cm.(köldöknél)de hogy hogy alig látszik??Nekem feltűnő,nagy hasam van.nem hinném,hogy aggódnod kellene a mérete miatt.Mozogni van mikor csak egyszer egyszer,van mikor pedig óránként mozog.:)változó,mikor milyen kedve van.:)
2011. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 112 cm :) (Mielőtt megijednétek, a magasságom 181:)
2011. ápr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
158cm 47 kg és alap medencében fekvő full lapos hasamhoz 78 cm 22 hetesen és kicsi a hasam a védőnő szerint is 2. babó
2011. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én ma vagyok kereken 27 hetes.holnap megmérem a haskörfogatom és írok neked hogy az enyém mekkora.de ez alkati kérdés mivel van aki ilyenkor már +5-8kg-t hízik de én eddig csak 3,5kg-t.Amúgy is vékony a testalkatom!Mutatnátok képet a pocitokról hogy mekkora?Holnap csinálok a pocimról is képet és azt is feltöltöm nektek ide.Amúgy én azt vettem észre hogy nekem még csak most kezd nőni a hasam.Eddig nekem is mindenki azzal jött hogy milyen kicsi a hasam.Hát ami azt illeti elég rosszul szokott esni,de a lényeg hogy a doki szerint a babánk tökéletes!:)
2011. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! 66kgmal kezdtem a terhességet,eddig 4kg-t híztam+169cm vagyok. Szerintem átlagos a testalkatom. Második terhességem. Az előző babámmal ilyenkorra már egy hordó voltam,most meg akár le is tagadhatom. A szomszédasszony lát mindennap,de még nem tűnt fel neki. A mozgást meg azért kérdeztem,mert nem túl aktív a szentem. Kíváncsi voltam rá,más magzata is hajlamos-e belustulni
2011. ápr. 9. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!